Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Autoįvykiai
 
 

Autoįvykiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-06 3
Nuo liepos mėnesio neliekant prievolės su savimi vežiotis automobilio dokumentus, civilinės atsakomybės draudimo polisą ir net vairuotojo pažymėjimą, draudikai perspėja, kad vairuotojai turi būti itin budrūs pildydami eismo įvykio deklaraciją. Jei šūsnis dokumentų ir anksčiau neapsaugodavo nuo klaidų deklaracijose, tai dabar bene vienintelė galimybė jų išvengti – pačiam drąsiai ir įdėmiai tikrinti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus ir įsitikinti, kad tikrai sutampa įvykyje dalyvavusio žmogaus ir deklaracijoje nurodomo asmens duomenys.
(4) 2018-07-06 8
Į avariją Floridos valstijoje patekusio elektromobilio „Tesla Model S“ baterija po incidento ir po to, kai ugniagesiai užgesino pirminį gaisrą, buvo užsidegusi dar du kartus, nurodoma JAV nacionalinės transporto saugumo tarybos (NTSB) parengtoje avarijos tyrimo ataskaitoje. Dėl šių NTSB išvadų vėl kilo diskusijos dėl nepakankamo „Tesla“ baterijų saugumo.
(17) 2018-06-20 0
Pabėgimas iš autoįvykio vietos yra vienas iš rimčiausių bei griežčiausiai baudžiamų Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų. Panašu, kad griežtos sankcijos vairuotojų negąsdina – draudikai pastebi, kad pasišalinimai iš nedidelių eismo įvykio tampa kone masiniu reiškiniu. Kaip elgtis, kai randate apgadintą automobilį ir kaltininko kontaktus?
(0) 2018-06-20 11
Net ir nedidelis eismo įvykis gali sukelti didelį stresą ir išgąstį. Dėl to mažiau patyręs vairuotojas gali sulaukti spaudimo iš labiau patyrusio kolegos ir prisiimti kaltę. Savo jėgomis nepasitikintys ir patirties neturintys vairuotojai be kaltės gali pakliūti į bėdą - kaip to išvengti?
(22) 2018-06-14 23
„Tesla“ autopilotas žiniasklaidoje linksniuojamas ne iš gerosios pusės. Jau yra įvykusios kelios tragiškos avarijos, kuomet sistema nepajėgė išvengti susidūrimo. Tačiau kokie trūkumai nulemia šiuos autoįvykius? Britai atliko bandymą ir parodė, kaip paprastai „Tesla Model S“ su įjungtu autopilotu gali atsitrenkti į kitą automobilį.
(4) 2018-06-01 -11
Mintis, kad savavaldžiai automobiliai bus saugesni nei įprasti, gali būti vertinama skeptiškai. Ypač po paskutinės „Teslos“, važiavusios su įjungtu „AutoPilot“ režimu, avarijos Kalifornijoje, JAV.
(0) 2018-05-30 27
Motociklai toli gražu nėra tokie saugūs kaip automobiliai, tačiau su laiku jų saugumas tik gerėja. Motociklai dabar yra kur kas stabilesni nei anksčiau, jų padangos pasižymi puikiu sukibimu, o ir elektroninės sistemos padeda išvengti kai kurių avarijų. Dabar „Bosch“ pristatė įdomią sistemą, kuri turėtų padėti išvengti slydimo posūkiuose - vienos dažniausių avarijų priežasčių.
(7) 2018-05-25 27
Dar kovą bandymų metu gatve važiuojantis „Uber“ kompanijos autonominis visureigis „Volvo XC90“ partrenkė ir mirtinai sužalojo per kelią einančią moterį. Už vairo sėdėjusi Rafaela Vasquez griebė vairą ir ėmė stabdyti, bet nieko padaryti jau nebuvo įmanoma. Dabar tyrimas atskleidė, kad galbūt „Uber“ automobiliui tiesiog nepakako proto, bet kalti vis tiek yra žmonės.
(0) 2018-05-24 8
Dažnai sakoma, kad automobilį išrado Karlas Benzas. Šio žmogaus indėlio nuvertinti tikrai negalima, tačiau jis savo automobilį užpatentavo tik 1885 metais. Šiokios tokios mašinos be jokių arklių važinėjo kur kas anksčiau.
(12) 2018-05-23 17
Nesuvaldžius automobilio galima nulėkti tiesiai į vandens telkinį. Gelbėtojai sako, kad tokiems atvejams vairuotojai nėra pasiruošę, o automobiliui nuskęsti pakanka vos dviejų minučių. Kaip pavyksta išsivaduoti į vandenį patekusiems vairuotojams ir koks įrankis gali išgelbėti gyvybę?
(4) 2018-05-11 6
JAV nacionalinė transporto saugumo taryba (NTSB) subūrė ekspertų grupę, kuriai pavesta ištirti „Tesla Model S“ avariją Floridoje, per kurią žuvo du žmonės, o dar vienas buvo sužeistas.
(20) 2018-05-10 39
Savavaldžius automobilius bandančiai pavėžėjimo platformai „Uber“ pavyko išsiaiškinti, kodėl vieno iš bandomų savavaldžių automobilių sistema nesuveikė tada, kai prieš automobilį į gatvę išėjo pėsčioji. Kaip atskleidžia su tyrimo duomenimis susipažinę šaltiniai, pasirodo, autonominio automobilio „smegenys“ signalą apie pėsčiąją priėmė kaip klaidingą.
(1) 2018-04-18 2
Prieš 160 tonų sveriantį lokomotyvą automobilis atrodo tarsi limonado skardinė. Jei tai prekinis traukinys – jo svoris gali siekti ir iki 8000 tonų, o stabdymo kelias prilygsta penkių futbolo aikščių ilgiui. Po susidūrimo su traukiniu kasmet Lietuvoje žūva per 20 žmonių. Nuo mažamečių iki senjorų. Dėl per ausinukus skambančios mylimos muzikos, iš pavadėlio išsprūdusio augintinio, keleto bokalų alaus ar linksmo žaidimo su draugais.
(9) 2018-03-23 20
Po plačiai nuskambėjusio tragiško eismo įvykio, per kurį pirmą kartą pasaulyje žuvo autonominio automobilio partrenktas žmogus, Tempės (JAV, Arizona) policija paviešino nelaimės vaizdo įrašą.
(6) 2018-03-23 8
Kai „Uber“ ir kitos kompanijos prieš kelerius metus ėmėsi autonomobilių bandymų, Arizonos valdžios atstovė pamatė atsiveriant didžiules galimybes. Žadėdami būti atlaidūs, jie pakvietė kompanijas bandyti savo kuriamus automobilius-robotus valstijos keliuose, rašo „New York Times“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos