Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Autoįvykiai
 
 

Autoįvykiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2012-01-05 11
Dramatiškame vaizdo siužete liudininkui pavyko užfiksuoti, kaip „Mirties keliu“ (isp. – „Camino de la Muerte“) vadinamas kelias Andų keliuose pasiglemžia naują savo auką – prarajon nusirito dar vienas autobusas.
(14) 2012-07-12 0
Pavojų kupinuose Rusijos keliuose kasdien įvyksta kas nors daugiau ar mažiau dramatiško. Tai vilkikai virsta buldozeriais, tai žiedinėje sankryžoje ant šono virsta šiukšliavežės, tai į šoną baksteli ir ant stogo paguldo nežinia iš kur išlindusi „Lada“. Dar Rusijos keliuose buvę milicininkai (dabar - policininkai) įžūliai gėdinami, „pirmukai“ traukos lenktynėse „Porsche“ „užtraukia“, o mašiną paliekantys vairuotojai rankinio stabdžio pakalnėje – ...
(50) 2012-11-07 1
Siaubingos, tikromis katastrofomis virsti galėjusios, tačiau laimingai pasibaigusios avarijos. Situacijos tokios, kokių nepamatysi nė šiurpiausiuose kaskadininkų triukuose. Tokių Rusijos keliuose pastaruoju metu – ne viena ir ne dvi. Maža to, visos dramos – nufilmuotos lyg ant delno.
(55) 2011-10-24 1
Žinoma, tokiais beprotiškais greičiais Lietuvos keliuose laksto toli gražu (ir ačiū Dievui) ne kiekvienas. Tačiau į situaciją pažvelgus kitu kampu… Užsienio šalyse yra kelių, kuriuose maksimalus greitis neribojamas. Arba, neduokdie, dėl tam tikrų priežasčių užmiesčio kelyje kaktomuša susiduria du protingu greičiu (90-100 km/h) priešpriešiais važiavę automobiliai. Automobilių bandymo poligonuose paprastai modeliuojamos situacijos, kuriose greitis smūgio metu būna...
(14) 2012-09-25 5
Rusijoje važinėja itin daug automobilių su automobilinėmis vaizdo kameromis. Tai prietaisai, fiksuojantys viską, kas vyksta šalia automobilio. Jie neretai praverčia bendraujant su nesąžiningais policininkais, kurie bando vairuotojus nubausti už nebūtus pažeidimus, ar kokio ginčytino eismo įvykio atveju. Be to, kai yra tiek daug kelią fiksuojančių elektroninių akių, interneto platybėse itin dažnai pasirodo vis naujų vaizdelių apie vis dar egzotikos kupiną šios šalies ...
(15) 2013-02-27 1
Kad eilinis autobuso vairuotojas gali tapti pasaulinio lygio žvaigžde, neseniai parodė Zelenograde gyvenančio Aleksejaus Kornyvo pavyzdys. Tiesa, vyrukas, kaip būtų sakoma pas mus, tikrai nėra pėsčias – gimtajame mieste seniai išauklėjo kvailiojančios dviratininkus, o tarp automobilių vairuotojų tapo žinomas kaip nenuilstantis kovotojas su avarijas provokuojančiais eismo dalyviais, rašo newsru.com.
(3) 2013-11-27 0
Rusijoje nėra padėties be išeities. Ten vyrai ne tik konservus plikomis rankomis atidarinėja, bet ir po ledu panirusius automobilius su „pagaliuku“ („dubinuška“) traukia. O ką daryt, jei žvejus atvežęs SUV vežimaitis tik mukt ir paniro eketėje vidur Baikalo ežero? Negi dabar sraigtasparnį MI-8 kviesi? (Kitos transporto priemonės į tokią gelbėjimo operaciją vargu ar leisis, o atominiai ledlaužiai ežerais, nors ir giliausiais pasaulyje, neplaukioja…).
(5) 2013-11-22 1
„Hondata Honda Insight“ automobilio bandymas Brianui Gillespie įsimins ilgam. Išdžiūvusiame „El Mirage“ ežere JAV B.Gillespie bandė pasiekti 209 myl./val. greitį automobiliu – tai būtų 335 km/val.
(4) 2013-09-02 0
Taivane vairuotojas stebuklingai išsigelbėjo nuo atskilusios didžiulės uolienos. Įvykį nufilmavo vos už kelių metrų iš paskos važiavęs Lai Hong Wei su kamera automobilio prietaisų skydelyje.
(6) 2014-04-07 0
Nuo 2006 m. balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena.
(31) 2013-08-20 1
Internetinėje erdvėje pasirodė baisios vaizdo registratorių užfiksuotos avarijos įrašas, kurioje susidūrė septyni automobiliai. Avarija įvyko sekmadienio vakarą Maskvos apskrityje, 29-ajame Novorižskoje plento kilometre.
(34) 2011-09-22 1
Krasnojarske (Rusija) vienas vairuotojas ėmė neįprastu būdu kovoti su kelių eismo taisyklių pažeidėjais, rašo newsru.com. Jis važinėja sena „Volga“ markės mašina ir tyčia trenkiasi į pažeidėjus, kurie bando nustumti jį iš kelio arba per neatidumą atsiduria jo kelyje. Kovotojas su chamiškumu keliuose visas avarijas nufilmuoja, o vaizdo medžiagą talpina interneto svetainėje „YouTube“.
(0) 2013-11-27 0
Duobėmis gatvėse besiskundžiantys vairuotojai paguodą galbūt ras šiame vaizdelyje iš Jekaterinburgo (Sverdlovsko apskritis, Rusija). Ten priešais gatve riedančio lengvojo automobilio ratus pradėjo lūžinėti ir į dangų kilti asfaltas. Į netikėtai sprogusio ir susigarankščiavusio asfalto plokštes rėžėsi ir ant jų pakibo sustabdyti nespėjęs SUV visureigio vairuotojas.
(10) 2014-05-07 10
Iš šalutinio kelio pajudėti nusprendusiai moterėlei Krasnodare (Rusija) nežmoniškai pasisekė, kad, anot vaizdo siužeto autoriaus iš Rusijos, pagrindiniu keliu važiavo ne koks nors „Kamaz“, o modernus „Volvo“.
(6) 2014-04-10 -3
"Pats to momento nebegaliu prisiminti, - šypsodamasis pasakoja per šiurpią avariją nenukentėjęs veterinarijos specialistas. – Negaliu prisiminti ir kaip viskas įvyko. Vaizdo įraše matyti, kaip betoną vežęs sunkvežimis staiga pasviro 45° kampu ir trenkėsi į mano automobilio priekį."

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos