Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Autoįvykiai
 
 

Autoįvykiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(103) 2013-07-05 0
Po tragiškos avarijos Kaune, kai jaunas vairuotojas pėsčiųjų perėjoje partrenkė ir mirtinai sužalojo motiną su mažamete dukra, policija siūlo vairuotojams iki 21 metų uždrausti vairuoti transporto priemones, kurių galia didesnė nei 70 kW.
(55) 2011-10-24 1
Žinoma, tokiais beprotiškais greičiais Lietuvos keliuose laksto toli gražu (ir ačiū Dievui) ne kiekvienas. Tačiau į situaciją pažvelgus kitu kampu… Užsienio šalyse yra kelių, kuriuose maksimalus greitis neribojamas. Arba, neduokdie, dėl tam tikrų priežasčių užmiesčio kelyje kaktomuša susiduria du protingu greičiu (90-100 km/h) priešpriešiais važiavę automobiliai. Automobilių bandymo poligonuose paprastai modeliuojamos situacijos, kuriose greitis smūgio metu būna...
(52) 2013-07-24 0
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius tikina, kad Vyriausybė jau rengia priemones nedrausmingiems vairuotojams tramdyti. Pasak premjero, artimiausiu metu bus grąžinta baudos balų sistema, o mirtinas avarijas sukėlę neblaivūs vairuotojai teisės vairuoti neteks visam laikui.
(50) 2012-11-07 1
Siaubingos, tikromis katastrofomis virsti galėjusios, tačiau laimingai pasibaigusios avarijos. Situacijos tokios, kokių nepamatysi nė šiurpiausiuose kaskadininkų triukuose. Tokių Rusijos keliuose pastaruoju metu – ne viena ir ne dvi. Maža to, visos dramos – nufilmuotos lyg ant delno.
(46) 2015-09-02 25
Dviratininkai, nenustebkite, jei pastaruoju metu važiavote per pėsčiųjų perėją ir buvote sudrausminti vairuotojų. Kultūringai tai darę vairuotojai buvo teisūs.
(40) 2016-07-04 38
Likimo ironija, tačiau pirmuoju autonominio automobilio salone žuvusiu žmogumi tapo žmogus, kurio profesija – viena rizikingiausių pasaulyje. Elektromobilyje Tesla Model S su įjungtu autonominio vairavimo režimu važiavęs Joshua Brownas (40 m.) – buvęs jūrų pėstininkas.
(35) 2015-10-21 8
Seimas sparčiai sureagavo į aktualijas. Sekmadienį dvidešimtmečiui sukėlus avariją, kurioje nukentėjo 7 žmonės, pirmadienį keli Seimo nariai užregistravo Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisą, kurioje siūloma apriboti jaunų vairuotojų turimų automobilių galią.
(34) 2011-09-22 1
Krasnojarske (Rusija) vienas vairuotojas ėmė neįprastu būdu kovoti su kelių eismo taisyklių pažeidėjais, rašo newsru.com. Jis važinėja sena „Volga“ markės mašina ir tyčia trenkiasi į pažeidėjus, kurie bando nustumti jį iš kelio arba per neatidumą atsiduria jo kelyje. Kovotojas su chamiškumu keliuose visas avarijas nufilmuoja, o vaizdo medžiagą talpina interneto svetainėje „YouTube“.
(31) 2018-08-23 12
Praėjusią savaitę, penktadienio vakarą, Lietuvą sukrėtusi tragedija užminė mįslę. Naujutėlaičio automobilio „Toyota CH-R“ avarijos metu neišsiskleidė oro pagalvės, nors automobilis ne tik patyrė smūgį, bet ir vertėsi.
(31) 2014-02-06 1
Minske miesto autobuso vairuotojų dirbantis Arkadijus Kračunas tapo interneto ir Baltarusijos žiniasklaidos įžymybe, kai išplito jo vaizdo registratoriumi nufilmuoti vaizdai iš Baltarusijos sostinės gatvių. Autobuso vairuotojas kitų vairuotojų negaili – jeigu kažkas staiga jį aplenkė, bandė ne laiku ir ne vietoje persirikiuoti, jis staigiai nestabdo. Tiesiog atsitrenkia į tų automobilių šoną ar galą.
(31) 2013-08-20 1
Internetinėje erdvėje pasirodė baisios vaizdo registratorių užfiksuotos avarijos įrašas, kurioje susidūrė septyni automobiliai. Avarija įvyko sekmadienio vakarą Maskvos apskrityje, 29-ajame Novorižskoje plento kilometre.
(30) 2017-04-10 -13
Dažnai visuomenėje yra suformuojamas požiūris, kad BMW vairuotojai leidžia sau nesilaikyti Kelių eismo taisyklių ir jaučiasi viršesni keliuose, todėl į eismo įvykius dažniausiai patenka būtent šios markės automobiliai.
(29) 2014-12-30 19
Po komunizmo žlugimo praėjo daugiau nei du dešimtmečiai, tačiau Europa vis dar išlieka aiškiai padalinta į dvi dalis. Imkime, tarkim, eismo įvykių statistiką. Rytinėje dalyje transporto priemonių tankis vis dar yra gerokai mažesnis nei vakarinėje, tačiau eismo įvykiuose žūstančių žmonių skaičius gerokai lenkia bendrą žemyno vidurkį.
(28) 2017-12-18 63
Kiekvieną žiemą vis tas pats. Pirmasis šaltukas, plikledis ar sniegas ir grioviuose pilna automobilių. Vieni nučiuožę, kiti apvirtę. Dalis „išsitaškė“ dar mieste, net nepasiekę užmiesčio kelių. Metai bėga, o esmė nesikeičia. Keičiasi tik skaičiai statistikoje. Taigi, kas ten ką šiemet vėl užklupo netikėtai?
(25) 2014-09-24 25
Lenkimas kelyje – dažnas veiksmas, tačiau ne visi vairuotojai tą moka daryti saugiai. Būtent lenkimo metu, kai išvažiuojama į priešpriešinio eismo juostą, įvyksta daugiausiai skaudžių avarijų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos