Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automatizuotos viešosios paslaugos
 
 

Automatizuotos viešosios paslaugos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-01-21 0
Į visus sektorius plūstančios naujosios technologijos neaplenkė ir atliekų tvarkymo bendrovių. Neseniai įdiegtą, modernią sistemą, padedančią operatyviai reaguoti, jau įvertino ir sostinės gyventojai, teigia vienos didžiausių šalyje atliekų tvarkymo bendrovių „Ekonovus“ atstovai.
(2) 2012-12-11 12
Viešuoju transportu besinaudojantiems www.marsrutai.lt kūrėjai lankytojams pristatė projekto naujovę - mobiliąją aplikaciją išmaniųjų telefonų savininkams.
(9) 2012-05-10 0
Elektroninio bilieto projektas Kaune beveik pasiekė finišo tiesiąją - nuo liepos mėnesio planuojama atsisakyti popierinių vienkartinių bilietų.
(18) 2012-02-16 2
Pabodo krūvos plastikinių nuolaidų kortelių, kurių, apsilankius parduotuvėje, kavinėje ar degalinėje, tenka ilgai ieškoti piniginės skyriuose? Šeši Lietuvos verslo partneriai – prekybos tinklas IKI, degalinių tinklas „Lietuva Statoil“, „Čili“ restoranų tinklas, „Gintarinė vaistinė“, „Senukų“ prekybos tinklas ir SEB bankas – pristatė vieną bendrą nuolaidų kortelę „Mylimiausia“.
(7) 2012-02-01 0
Viešasis transportas Lietuvoje – lyg velykiniai margučiai: didmiesčiuose diegiamos naujovės, tačiau priemiesčiuose, o ypač tolimesniuose rajonuose jau šmėkščioja giltinė, mosuojanti nuostolio kardu ir pranašaujanti bankrotą. Toks ryškus skirtumas su laiku dar labiau kontrastuoja.
(14) 2011-11-28 0
Internetu mokame mokesčius, nusiperkame kino bilietus, netgi galime apsipirkti prekybos centre. Bet virtualiai susimokėti už užsakytą maistą iš mėgstamo restorano beveik nėra galimybių.
(33) 2011-10-20 1
Patentinės informacijos centras paskelbė rugsėjo mėnesio laureatą, laimėjusį geriausio lietuviško patento vardą. Išradėjas Edvinas Baublys sugalvojo visiškai naują kasdienio apsipirkimo parduotuvėse koncepciją. Ji taip pat keičia ir požiūrį į apsilankymą - nuo šiol vyrams nebeteks nuobodžiai lūkuriuoti, kol žmonos nuspręs, kuriuos produktus dėti į pirkinių krepšį.
(12) 2011-10-07 0
Valstybės kontrolė konstatuoja, kad šalies miestuose vykdomas elektroninio bilieto projektas stokoja efektyvumo. Savivaldybės esą neišnaudoja visų šios sistemos galimybių, perka įrangą, kurios nenaudoja, ir pramiega progas sutaupyti.
(0) 2011-09-28 1
Naujovė už sostinės taksi paslaugas atsiskaityti banko kortele jau tapo kasdieniu reiškiniu. SEB banko statistika rodo – mokėjimo kortelėmis taksi automobiliuose atsiskaitoma vis dažniau. Banko duomenimis, šių metų antrąjį ketvirtį, lyginant su pirmuoju, atsiskaitymų kortelėmis skaičius augo beveik trečdaliu (30 proc.). Tad laikai, kai taksi vairuotojas susiraukdavo dėl keleivio įteiktos per stambios kupiūros – baigėsi.
(8) 2011-08-17 0
Modernų siuntinių siuntimo ir gavimo savitarnos terminalų tinklą „Siuntos24“ pradeda diegti bendrovė „Kautra“ kartu su Lietuvos paštu. Specialūs savitarnos įrenginiai bus pradėti diegti jau rugsėjo mėnesį. O nuo spalio mėnesio gyventojai savo pašto siuntas jau galės siųsti moderniu būdu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos