Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilio ir lėktuvo hibridai
 
 

Automobilio ir lėktuvo hibridai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-06-01 24
„Kitty Hawk Corp.“, verslo gigantų palaikymą turinti kompanija, jau kurį laiką bando sukurti technologijas, reikalingas skraidančiam automobiliui. Tiesa, pirmieji prototipai labiau primena skraidantį motociklą nei automobilį. Dabar kompanija parodė kaip mokomasi skraidyti „Flyer“ skraidykle. Vaizdo įrašas atskleidžia ar svajonių transporto priemonę yra sunku valdyti.
(4) 2017-04-24 25
Prieš porą dešimtmečių filmuose apie ateitį matyti skraidantys automobiliai atrodė fantastinis ir labai tolimas išradimas. Šiandien – tai ne tik įmanoma, bet jau ir veikia. „Lilium Aviation“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame demonstruojamas sėkmingas elektra varomos mašinos skrydis.
(2) 2017-02-14 25
Skraidantys automobiliai jau seniai yra bendra viso pasaulio svajonė. Ne vieną dešimtmetį fantastinės literatūros autoriai aprašinėjo šias transporto priemones, o įvairios įmonės kūrė įvairius prototipus. Visgi, užduotis iki šiol nebuvo įveikta - suderinti automobilių pasaulio reikalavimus su aviacijos taisyklėmis nėra lengva. Tačiau dabar viena Nyderlandų kompanija pradeda pirmojo pasaulyje visus reikalavimus atitinkančio skraidančio automobilio pardavimus.
(0) 2017-02-08 5
Transporto paslaugų bendrovė „Uber“ pasamdė patyrusį NASA inžinierių Marką Moore'ą dirbti ties bendrovės skraidančio automobilio - orlaivio koncepcija.
(0) 2011-10-28 0
JAV gynybos departamentas patvirtino būsimojo šarvuoto visureigio, lengvojo lėktuvo ir sraigtasparnio hibrido projektus. Tokia transporto priemonė turi būti sukurta iki 2015 metų.
(4) 2011-07-13 0
JAV įmonės „Terrafugia“ kūrinys, skraidyti galintis automobilis, pavadintas „Transition“ gavo JAV Eismo priežiūros tarnybos eksploatacijos leidimą ir taip tapo lygiaverčiu kelių eismo dalyviu. Pernai jis jau buvo gavęs Aviacijos administracijos leidimą skraidyti, klasifikuojant jį kaip lengvą sportinį lėktuvą, taigi antrasis leidimas atveria galimybes „Terrafugia“ pradėti jo gamybą ir siūlyti vartotojams.
(5) 2010-10-01 0
JAV kariškių svajonė – paprastai valdomas keturvietis šarvuotas visureigis, galintis kilti vertikaliai kaip sraigtasparnis ir skristi kaip lengvasis lėktuvas – jau pradėjo pildytis.
(6) 2010-07-13 0
Panašu, jos skraidantys automobiliai traukia ne tik plataus vartojimo rinkos, bet ir kariškių dėmesį. Pačioje metų pradžioje DARPA paskelbė konkursą keturviečiam skraidančiam automobiliui su vertikalaus pakilimo ir nutūpimo technologija kurti. Užvakar į šį kvietimą atsiliepė pirmoji kompanija - "AVX Aircraft".
(0) 2010-03-12 0
Pirmąjį lėktuvą, kuriuo buvo galima važiuoti keliais kaip automobiliu, dar 1935 metais sukonstravo elektrikas ir konstruktorius-mėgėjas Frank'as Skroback'as. Transporto priemonė turėjo šešis sparnus, o bendras jo plotis buvo 2,1 metro, kad galėtų tilpti vienoje eismo juostoje. Aukcioną rengia "Red Baron’s Antiques" ir jis įvyks Atlantoje (JAV) kovo 13 dieną.
(16) 2009-03-22 0
"Terrafugia Transition" - pirmasis skraidantis automobilis (arba važinėjantis orlaivis) tarptautiniame Plattsburgh oro uoste 2009 metų kovo 5 dieną atliko pirmąjį bandomąjį skrydį. Skrydis įvykdytas visiškai sėkmingai.
(13) 2008-10-09 0
Kompanijos "Terrafugia" (Masačūsetsas, JAV) inžinieriai artėja prie pabaigos kurdami daugelio vairuotojų ir pilotų svajonę - mašiną, kuria bus galima tiek važinėti keliais, tiek skristi oru. Žinoma, pirmasis prototipas dar nėra baigtas, tačiau dabartinė darbų eiga leidžia manyti, jog pirmuosius modelius bus galima įsigyti jau kitais metais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos