Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilio langų rasojimas
 
 

Automobilio langų rasojimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-07 2
Nervų karas – taip galima pavadinti laikotarpį prieš pat šaltąjį sezoną, kai reikia tinkamai paruošti savo transporto priemonę žiemai. Specialistai teigia, kad atšalus orams vairuotojai turėtų pagalvoti ne tik apie padangų keitimą, bet ir kitus svarbius dalykus, ir tam nebūtina sukti į servisą – daugelį darbų gali atlikti patys.
(0) 2018-12-05 -1
Atėjus žiemai vairuotojus užklumpa daug nepatogumų – nuo automobilio reikia valyti sniegą, gremžti apledėjusius stiklus. Tačiau tai niekis, palyginti su nepatogumu, kurį kai kuriems tenka patirti dėl iš vidaus aprasojusių ar net apledėjusių langų. Ar įmanoma tai išspręsti, ar visgi teks nuleisti rankas ir susitaikyti, kad kitaip jau nebus?
(0) 2018-12-02 13
Kovai su rasojančiais automobilio langais naudojami įvairiausi metodai. Tačiau toli gražu ne visi jie yra efektyvūs. Geriausias pavyzdys – siūlymas po kilimėliais kloti laikraščius.
(0) 2017-12-08 1
Rasojantys langai krentant oro temperatūrai tampa tikru galvos skausmu. Dėl to vairuotojai gaišta laiką, o esant blogam matomumui kelia pavojų sau ir kitiems eismo dalyviams.
(2) 2017-10-27 16
Atėjus drėgnajam metų sezonui dalis vairuotojų susiduria su itin erzinančia problema – langų rasojimu. Tai gali kelti ne tik diskomfortą vairuotojui, bet ir tapti eismo įvykio priežastimi. Autoserviso vadovas dalijasi patarimais, kaip su šia problema kovoti.
(0) 2016-10-24 -5
Drėgni ir vėsūs orai ne vienam vairuotojui reiškia naują erzinančią problemą. Ryte įlipus į automobilį važiuoti nėra saugu, nes matomumą riboja rasojantys langai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos