Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilio pirkimas
 
 

Automobilio pirkimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-12-02 4
Kaip išsirinkti automobilį, kuris ne tik atitiktų finansines galimybes, bet ir jūsų poreikius? Prieš perkant automobilį svarbu atlikti „namų darbus“ ir gerai pasiruošti automobilio paieškai bei tinkamai išsirinkti automobilį apžiūrai.
(0) 2021-11-08 39
Kaip Kuba tapo gyvu senovinių amerikietiškų automobilių muziejumi – jie tapo Havanos ir visos šalies simboliu, traukiančiu turistų akį.
(0) 2021-10-07 -10
Jau šį savaitgalį, spalio 8–9 dienomis, Vilniuje įvyks vienintelė Lietuvoje SUV miesto visureigių mugė. Didžiausios Lietuvoje visureigių mugės organizatoriai žada, kad akis paganyti tikrai bus į ką – vienoje vietoje lauks net 70 visureigių, kuriuos bus galima apžiūrėti, palyginti ir profesionaliems brokeriams užduoti visus rūpimus klausimus. O taip pat – gauti itin geras lizingo sąlygas bei nuolaidas automobilių paslaugoms.
(0) 2021-08-17 0
JAV Energijos departamentas atliko įdomią analizę - ekspertai palygino skirtingų tipų automobilių turėjimo kaštus. Į šį tyrimą įtraukti tokie rodikliai kaip automobilio pirkimo kaina, nuvertėjimas, degalų (ar elektros) kaštai, draudimas, priežiūra ir remontas, įvairūs papildomi mokėjimai. Taigi, šis tyrimas leidžia pažiūrėti, ar turėti elektromobilį tikrai pigiau nei benzinu varomą automobilį.
(15) 2021-07-28 -19
Aplinkos ministerija parengė Transporto priemonės taršos mokesčio skaičiuoklę, kuri, anot ministerijos, padės išsklaidyti su šiuo mokestiniu instrumentu susijusias abejones ir neaiškumus. Naudojantis ja bus galima sužinoti, koks automobilio registracijos mokestis bus taikomas pirmą kartą registruojant automobilį bei koks bus metinis jo naudotojo mokestis.
(0) 2021-07-02 4
Lietuvoje veiklą pradėjo daugiau nei metus „Modus Group“ brandinta ir kurta paslauga „MyBee“, suteikianti galimybę be ilgalaikių įsipareigojimų, didelių pradinių įnašų, banko tarpininkavimo ar popierinių sutarčių gauti naują automobilį ir atsiimti jį tuojau pat.
(25) 2021-06-30 -4
Lietuvos vairuotojai važinėja labai senais automobiliais - tai nėra naujiena. Tiesą sakant, Lietuvos automobilių parko amžius yra laikomas problema - Europoje yra nedaug šalių, kuriose automobiliai būtų senesni. Viena vertus, niekam nesinori būti laikomam Europos laužynu. Kita vertus, tai nėra tik šalies įvaizdžio klausimas - ar mūsų automobiliai yra saugūs?
(0) 2021-05-05 -3
Kiekvienas pirkėjas nori jo skonį ir poreikius atitinkančio automobilio. Gamintojai ir pardavėjai kaip įmanydami stengiasi sukurti gerą pirmąjį įspūdį ir nustebinti potencialius klientus, tačiau ne mažiau svarbu, kaip klostysis išvažiavus nauju automobiliu iš prekybos salono.
(0) 2021-04-29 8
Dauguma automobilių mūsų keliuose ir stovėjimo aikštelėse yra bespalviai - pilki, juodi, balti. Kažkas prieš 15 metų pagalvojo, kad bespalvis automobilis atrodo solidžiau, todėl dabar mes vairuojame mašinas, kurios nespalvotose nuotraukose atrodytų kaip tikrovėje. Tačiau yra kelios priežastys pirkti ryškų automobilį. Viena iš jų - išliekamoji vertė.
(0) 2021-04-16 9
Nuo gegužės 1 dienos Lietuvoje keičiasi automobilių registravimo tvarka. Nuo šiol kiekviena Lietuvos gyventojams priklausanti transporto priemonė privalės turėti unikalų savininko deklaravimo kodą (SDK). Be šio kodo nebus galima įregistruoti transporto priemonės. Šios reformos iniciatoriai sako, kad pokyčiai apsaugos automobilių pirkėjus nuo nesąžiningų pardavėjų, be to, taps itin sudėtinga šiame sektoriuje slėpti mokesčius.
(7) 2021-02-11 20
Išbandyti elektromobilį siūlo „Tesla“ Lietuvoje parduodanti automobilių prekybos internetu įmonė „Deals on Wheels“ (DOW), skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(2) 2021-02-07 6
Naujo automobilio kvapas parodų salėse gali būti labai patrauklus ir net gniaužti kvapą tikrąja to žodžio prasme. Tai, pasirodo, turi realią priežastį. Šį naujo automobilio kvapą skleidžia visa puokštė cheminių medžiagų, kurios gali būti labai toksiškos, rašo bbc.com.
(0) 2021-02-05 -23
Vanduo gali padaryti didelę žalą automobiliui, tiek matomą, tiek nematomą. Bet kaip žinoti, ar automobilis, kurį ketinate įsigyti, buvo apsemtas?
(1) 2021-02-03 26
Automobiliai, jų kėbulai ar atskiri mazgai įvairiais numeriais ir kitomis žymomis žymimi nuo pat automobilizmo aušros. Tačiau beveik visą praėjusį šimtmetį ši sistema buvo visiems nemokama ir visiškai laisva, iki kol nebuvo priimtas sprendimas, jog reikia sukurti identifikacinę automobilio kėbulo numerio (VIN) sistemą.
(4) 2021-02-01 -1
Gyventojams ir verslui neišnaudojus elektromobiliams įsigyti skirtos paramos, dalis prekybininkų sako, kad metas didinti šią paramą, tobulinti įkrovimo tinklo infrastruktūrą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos