Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilio pirkimas
 
 

Automobilio pirkimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-07-01 46
Lietuvoje ir visame pasaulyje beveik 0,5 mln. žmonių, užsisakiusių „Tesla Model 3“, gali lengviau atsikvėpti. Panašu, kad gamybos procesas sustyguotas, „Tesla“ pradės vykdyti pažadą per savaitę pagaminti po 5 tūkst. vienetų.
(0) 2018-06-29 8
Ką tik įsigijote automobilį? „Regitra“ primena, kad jį reikia perregistruoti savo vardu per 10 kalendorinių dienų po to, kai jį pardavęs asmuo pranešė apie pasikeitusį savininką. To nepadarius per nustatytą terminą, automobilio leidimas dalyvauti viešajame eisme yra sustabdomas. Kitaip tariant, transporto priemonės valdytojui naudoti jį eisme – draudžiama, rašoma pranešime spaudai.
(10) 2018-06-16 -15
JAV valstijoje Kalifornijoje pristatytas naujas automobilio valstybinio registracijos numerio tipas. Vietoje paprastos lentelės čia – skaitmeninis ekranas. Jame gali būti atvaizduojamas ne tik valstybinis numeris, bet ir tam tikros žinutės. Be to, šio tipo rėmeliuose įdiegti GPS siųstuvai, tad juos turintis automobilis gali būti sekamas.
(3) 2018-06-12 17
Keliuose vis daugėja transporto priemonių, daugelis gyventojų vis dažniau įsigyja ar keičia turimus automobilius. Pirkti naują pakankamai brangu, todėl dažnai renkamasi alternatyva pirkti panaudotą automobilį iš privataus asmens. Tačiau pareigūnai pastebėjo, kad nemaža dalis žmonių, pirkdami transporto priemones, ypač, parvežtas iš kitos šalies, atidžiai netikrina pirkimo-pardavimo sutarties ir vėliau patys dėl to nukenčia.
(4) 2018-06-07 26
Pirkdamas naują automobilį kiekvienas svajoja, kad pamirš kelią į autoservisus. Deja, kartais realybė būna kitokia, o genda ir ką tik iš salono išriedėję keturračiai. Su tokia problema susidūrė kauniečių šeima, sėdusi į išsvajotą „Hyundai i40“. Su pardavėjais karo kirvį iškasę klientai tikisi už pirkinį atgauti visą sumokėtą sumą.
(0) 2018-06-06 4
Sprendimas, kad Lietuvoje bus pripažįstama Europos Ekonominės Erdvės (EEE) valstybėse atlikta techninė apžiūra ir tokią turintį automobilį panorus užregistruoti Lietuvoje jam nereikės lietuviškos techninės apžiūros, sukėlė nedidelę audrą. Techninių apžiūrų specialistai perspėjo, kad tokia tvarka gali reikšti „metalinių frankenšteinų“ antplūdį į Lietuvą, tačiau „Regitros“ specialistai pastebėjo, kad pirmosios naujos tvarkos dienos pranašauja kitokią tendenciją.
(1) 2018-06-05 8
Beveik trys ketvirtadaliai, arba 73 proc., vartotojų Jungtinėse Valstijose baimintųsi naudotis autonominiu automobiliu, parodė Amerikos automobilių asociacijos (AAA) atlikta apklausa. 2017 metų pabaigoje nepasitikinčiųjų naujosiomis technologijomis dalis buvo 10 procentinių punktų mažesnė ir sudarė 63 proc., rašo agentūra „MarketWatch“.
(2) 2018-05-31 2
Šią savaitę visoje Lietuvoje įsikūrusiuose „Regitros“ padaliniuose lankysis VMI specialistai, kurie konsultuos gyventojus jiems aktualiais transporto priemonių pirkimo, pardavimo ir teisingo mokesčių apskaičiavimo klausimais.
(0) 2018-05-30 10
Prieš perkant naudotą automobilį būtina atkreipti dėmesį į tam tikras detales, kurios gali daug pasakyti apie buvusį automobilio gyvenimą. LRT.lt kalbinti ekspertai sutaria, kad išsirinkti vieną ar kitą labiausiai patikusį variantą galima pačiam, tačiau nereikėtų pasitikėti vien savo jėgomis ir prieš priimant galutinį sprendimą geriau pasikonsultuoti su specialistais.
(12) 2018-05-21 -9
Kiek kilometrų jūs nuvažiuojate automobiliu per vienerius metus? 10, 20, 30 tūkstančių? Daugiau? Portale Autogidas.lt atliktos apklausos duomenimis, didžioji dalis respondentų automobilį naudoja santykinai mažai – 58 proc. jų teigė nuvažiuojantys iki 20 tūkst. kilometrų per metus.
(0) 2018-05-18 5
Naudotų automobilių pirkėjams ima galioti naujovė, panaikinanti ne kartą aptartą problemą – kodėl iš Vakarų Europos atvežus automobilį, Lietuvoje nebegalioja jo techninė apžiūra?
(0) 2018-05-14 13
Naujų automobilių pardavimų mados keičiasi. Fiziniai salonai, kur žmogus gali apžiūrėti automobilį, gauti visą su juo susijusią informaciją bei atlikti bandomąjį važiavimą, įgauna vis mažesnę reikšmę. Salonas vis dažniau tampa tik galutine stotele, kur žmogus automobilį išbando – juk kainas, garantijas, aptarnavimo intervalus ir visą kitą informaciją galima rasti internete. Tačiau kinai žengė dar toliau – jie pirmieji priartėjo prie to, kad fizinių salonų būtų visiškai atsisakyta.
(4) 2018-05-10 11
Perkant naudotą automobilį yra labai daug rizikų, jog galite nusipirkti netvarkingą mašiną, kuri gali turėti tiek akivaizdžių, tiek paslėptų trūkumų.
(0) 2018-05-03 4
Ukrainoje pasikeitus automobilių išmuitinimo taisyklėms dešimtys tūkstančių ukrainiečių internetiniuose skelbimų portaluose ieško kokybiškų automobilių Europoje. Europietiškų transporto priemonių paklausa kasdien vis auga – vien 2017 m. iš Baltijos šalių ukrainiečiai parsigabeno daugiau kaip 60 tūkst. automobilių, iš kurių net 20 tūkst. – įsigyti Lietuvoje, rašoma pranešime spaudai.
(2) 2018-05-01 -9
Ne paslaptis, kad perpardavinėtojai turėtų pakoreguoti prekės kainą taip, kad gautų pelno. Tačiau spekuliantų pelnas būna didelis. „Tesla Model 3“ Europoje yra geras pavyzdys, kaip dirba tokie žmonės: didžiausioje Vokietijos internetinėje automobilių prekyvietėje mobile.de šio „Tesla“ modelio kainos svyruoja nuo 65 000 iki 89 990 eurų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos