Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilio priežiūros darbai
 
 

Automobilio priežiūros darbai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-12-03 -1
Prasidėjus žiemai ekspertai ragina vairuotojus tinkamai pasirūpinti automobilio paruošimu šaltajam sezonui. Ypač svarbu prisiminti praėjusios žiemos pamokas, kai dėl didelių šalčių dalis vairuotojų susidūrė su sunkumais užvedant automobilį. Ką derėtų žinoti bei kokių klaidų nekartoti pasitinkant dar vieną žiemos sezoną?
(13) 2021-12-01 -14
Stebint paskutinio dešimtmečio tendencijas matyti, kad transporto priemonių variklių darbinis tūris tendencingai mažėja. Tokiu būdu transporto priemonių gamintojai siekia optimizuoti degalų sąnaudas bei atitikti vis griežtėjančius aplinkosauginius standartus. Visgi ieškant kompromisų su ekologija, šiuose varikliuose neišvengta problemų. Norint pastebėti silpnąsias puses, nereikia daug – užtenka laiku nepasirūpinti variklio alyva. Ekspertai įvardijo svarbiausius mažo tūrio variklių gedimus ir patarė, kaip jų išvengti.
(2) 2021-11-05 7
Gyvename Lietuvoje, kur žiemos įprastai būna ganėtinai šaltos. Vairuojantys automobilį tikrai žino, ką reiškia šaltą žiemos rytą bandyti užvesti automobilį. Bet šįkart ne apie tai. Artėjant šalčiams, pateikiame 6 patarimus, ką daryti, kad esant šalčiams elektromobilis išnaudotų savo nuvažiuojamo atstumo potencialą.
(30) 2021-09-17 10
Variklio alyvos klampumas – vienas iš svarbiausių parametrų, apie kurį tikrai yra girdėjęs ne vienas automobilio vairuotojas. Visgi šiandien vis dar gausu mitų, kad vienokio ar kitokio klampumo alyva vienodai gerai tinka bet kuriam varikliui – ekspertai perspėja, jog tai netiesa ir vardija rizikas, kurios laukia, nesilaikant reikalavimų, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(0) 2021-09-10 48
„Tesla“ tai padarė - elektromobilių gamintojas gavo naujos valytuvų technologijos patentą. Prireikė poros metų, bet, atrodo, „Tesla“ rimtai ketina stiklą valyti lazeriu.
(0) 2021-08-05 -60
Vienas iš didžiausių elektromobilių privalumų - pigi priežiūra. Jie turi labai nedaug judančių dalių, todėl juose nėra kam dėvėtis ir gesti. Ir filtrų gerokai mažiau, o apie alyvą net nereikia galvoti. Net ir stabdžių kaladėlės mažiau dėvisi, nes naudojamos regeneracinės stabdžių sistemos. Tai kodėl „Car and Driver“ žurnalistai teigia, kad „Tesla Model 3“ priežiūra yra per brangi?
(0) 2021-05-17 -4
Kondicionieriaus sistema automobilyje važiuojant vasarą leidžia apsisaugoti nuo karščio. Ar ji turi trūkumų? Žinoma. Kondicionieriaus ventiliaciniuose kanaluose besikaupianti drėgmė – ideali terpė veistis grybeliams ir bakterijoms, kurie gali būti pavojingi sveikatai. Juos būtina reguliariai naikinti.
(0) 2021-05-14 0
Vasara daugelio vairuotojų vienintelė atgaiva automobilyje – kondicionierius. Tiesa, ne bet koks, o gerai veikiantis kondicionierius. Juk reikalas tas, kad po ilgos, šaltos, „lietuviškos“ žiemos ne kiekvienas kondicionierius veikia taip, kaip turėtų. Be to, tikrai ne kiekvienas vairuotojas žino, kad, norint turėti tinkamai veikiantį kondicionierių, patartina reguliariai, bent kartą per mėnesį, įjungti jį ir leisti jam kurį laiką padirbti pačiu šalčiausiu režimu, net jeigu tuo metu ir nereikia vėsinti į saloną tiekiamo oro.
(4) 2021-05-07 -14
Nemeluojame, tačiau ištaisyti automobilio įlenkimus yra lengviau nei atrodo. Įsivaizduojame, kad tikrai ne kartą pristatėte savo automobilį į autoservisą pašalinti mažus įdubimus nuo buferio. Tačiau, naudodamiesi gudrybėmis, kurias jums pasakysime toliau, jums daugiau nebereikės vykti į auto servisą ir galėsite sutaupyti pinigų.
(0) 2021-05-07 2
Kad pagrindiniai eksploataciniai automobilio komponentai yra variklio ir transmisijos alyvos bei stabdžių skysčiai, žino visi vairuotojai. Tačiau, kad automobilio variklis veiktų tinkamai reikia ne tik jų. Vienas būtiniausių – aušinimo skystis – vandens ir antifrizo mišinys, kuriuo yra užpildomas automobilio variklio radiatorius. Konkreti mišinio sudėtis įvairiems varikliams gali skirtis, tačiau 50:50 santykis yra dažniausias ir tinka naudoti daugeliu atvejų. Kaip tiksliai veikia aušinimo skystis ir kaip žinoti, ar jis atlieka savo funkciją?
(0) 2021-05-02 -10
Automobilių priežiūros specialistai pastebi, kad padangų ventiliams vairuotojai dažnai skiria ne itin daug dėmesio. Šios detalės labai svarbios tinkamam padangų slėgio palaikymui, kad būtų užtikrintas vairavimo ekonomiškumas ir saugumas.
(1) 2021-04-30 -4
Dažnai vairuotojai net nesusimąsto apie padangų plotį, bet reikėtų žinoti, kad jis turi įtakos vairavimui. Daugelis žmonių nerimauja, ar pasirinkus kitokio pločio padangas nenukentės vairavimo saugumas. Ką reikia žinoti apie padangos ir ratlankio plotį?
(0) 2021-04-28 -3
Tikriausiai daugelis sutiks, kad tinkamai parinkti ratlankiai ir padangos – vienas svarbiausių kiekvieno automobilio saugumo kriterijų. Dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad tinkamai parinkti ir subalansuoti ratai lemia riedėjimo savybes ir vairavimo patikimumą bei patogumą.
(1) 2021-02-24 -4
Norint tinkamai pasirūpinti automobiliu, dėmesį jam turime skirti ne tik žiemos sezonu, bet ir ištisus metus. Ekspertai akcentuoja, jog viena iš užduočių – tinkama variklio alyvos priežiūra, kurios savybės šaltuoju ir šiltuoju metų laiku skiriasi. Vienas svarbiausių parametrų, į kurį būtina atkreipti dėmesį – alyvos klampumas, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos