Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilių gedimų priežastys
 
 

Automobilių gedimų priežastys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-12-20 12
Vasarą puikiai veikęs ir jokių gedimo simptomų nerodęs automobilio akumuliatorius atėjus žiemai ne vienam vairuotojui gali tapti tikru galvos skausmu. Dažniausiai taip nutinka dėl laiku nepatikrinto jo galingumo, kai nuo vėsaus oro baterija tiesiog išsikrauna, aiškina Kauno technologijos universiteto (KTU) ekspertai.
(1) 2016-11-29 6
Automobilio pirkimas Lietuvoje – tarsi ritualas. Naujų ratų pirkti paprastai važiuoja kone visi šeimos nariai. Kalbant rimtai, perkant nepigų pirkinį norisi žinoti, kad pinigai nebus išmesti prastam ir neprižiūrėtam automobiliui. Automobilių patikra neretai patikima specialistams, tačiau ir jie ne visagaliai – kai kuriuos užslėptus trūkumus pastebėti itin sunku arba net neįmanoma.
(4) 2016-10-31 -39
Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių žmonės yra linkę pirkti nauju automobilius, tai noras išvengti nuolatinio lankymosi servisuose ir neplanuotų remonto išlaidų. Šios dvi problemos lydi daugumą naudotų mašinų savininkų.
(5) 2016-07-13 2
Stambiausios gamintojos skiria itin daug dėmesio automobilio kvapui kaip veiksniui, formuojančiam pirkėjo nuomonę apie įsigyjamą mašiną. Tai labai įdomus procesas: „degustatoriai“ apuosto naująjį automobilį nuo viršaus iki pat apačios ir net gali jį išbrokuoti.
(0) 2016-05-22 -7
Pakeisti variklio tepalus vairuotojai paprastai prisimena, tačiau į pavarų dėžės tepalų lygį dažnai nekreipia dėmesio.
(1) 2016-03-25 -2
Daugelis vartotojų stengiasi kuo pigiau įsigyti prekę ar paslaugą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos