Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilių panaudos verslas
 
 

Automobilių panaudos verslas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2020-10-07 29
Trevorą Miltoną startuolis Nikola padarė milijardieriumi ir GM partneriu. Kol kas viskas gerai, nors neseniai pasirodė sensacingas jo verslo demaskavimas.
(26) 2018-12-17 43
Dalijimosi automobiliais paslaugas Lietuvoje ir Lenkijoje valdanti bendrovė „CityBee Solutions“ paskelbė tarptautinį pirkimo konkursą, kuriuo siekiama įsigyti daugiau nei 5 000 naujų automobilių. Tai yra 5 kartus daugiau, nei bendrovė turi šiuo metu.
(5) 2018-12-04 17
Dalijimosi automobiliais paslaugas teikianti bendrovė „CityBee“ savo programuotojų gretas ketina išplėsti net dvigubai. Šiuo metu įmonė ieško dešimties programuotojų, kurie papildytų esamą programuotojų komandą Vilniuje ir Kaune. Daugiau aukštos kvalifikacijos IT specialistų įmonei prireikė, kad būtų užtikrintas sėkmingas naujų paslaugų diegimas Lietuvoje ir sklandžiai įgyvendinama vykdoma plėtra užsienyje.
(10) 2018-04-07 28
Savaitei į gimtinę grįžęs lietuvis Vilniaus oro uoste išsinuomojo automobilį, tačiau to, kas dėjosi, kai jį gražino, negalėjo susapnuoti nė baisiausiame košmare.
(4) 2018-02-20 0
Po to, kai verslininko Elono Musko vadovaujama JAV elektromobilių gamintoja „Tesla Motors“ išskraidino į kosmosą pirmą savo automobilį – „Tesla Roadster“ – Vilniaus gatvėse gerokai padaugėjo važinėjančiųjų šio prekės ženklo automobiliais.
(0) 2018-01-08 16
Lietuvių startuolis „CityBee“ suskaičiavo 2017-ųjų rezultatus. Per metus automobilių dalijimosi sistemos operatorius gerokai ūgtelėjo ir išpopuliarėjo. Jo automobiliai tapo prieinami net keliuose šalies miestuose, paslauga besinaudojančios bendruomenės narių skaičius perkopė 100 000, o bendras klientų nuvažiuotas atstumas skaičiuojamas milijonais kilometrų.
(0) 2017-12-12 4
Susidaro įspūdis, kad automobilių gamintojai be atodairos žarsto visus įmanomus pasiūlymus ir taip aiškinasi jų patrauklumą. Mobilumo koncepcija šiuo metu tiek išplėtota, kad apima automatinių funkcijų, elektrifikavimo, transporto priemonių prieigos prie interneto, alternatyvių transportavimo būdų, pagalbinių vairavimo priemonių, bendro automobilių naudojimo, pavėžėjimo ir net prenumeratos paslaugų sritis.
(0) 2017-04-04 2
Šiandien technologijos nestovi vietoje ir vystosi sparčiais tempais. Transporto sektoriuje vis dažniau naudojamos internetinės technologijos, o automobiliai tampa vis labiau panašesni į „internetines laboratorijas“. Integruotų paslaugų ir prijungtų jutiklių kiekis didėja, o korporacijos, kurios dirba transporto sektoriuje, vis aktyviau naudoja internetą.
(1) 2016-12-22 -7
Ar kada nors pagalvojote, kurį automobilį rinktumėtės auto nuomai, jei nuosavam automobiliui staiga prireiktų autoserviso paslaugų? Šioje situacijoje galėtumėte pasielgti praktiškai ir pasirinktumėte paprastą, patikimą bei mažai degalų naudojantį automobilį. O galbūt leistumėte sau paišlaidauti ir patikrinti koks jausmas vairuoti svajonių automobilį? Kalbiname automobilių nuomos „Transrenta“ direktorių Martyną Veiverį, kuris papasakos, kokius automobilius dažniausiai renkasi lietuviai.
(3) 2016-10-19 5
Naują verslo idėją–startuolį, siūlantį keistis nuosavais automobiliais, nutarė paremti Iljos Laurso rizikos kapitalo fondas ir krepšininkas Linas Kleiza.
(4) 2016-03-15 59
Norėdamas nupirkti šeimai automobilį su tikra rida ir visais serviso priežiūros dokumentais lietuvis pakliuvo į tikrus spąstus.
(3) 2015-10-09 20
Kelerius metus Indijos koncernas „Tata Motors“ visam pasauliui kalė į galvą, kad būtent jis gamina pigiausią automobilį planetoje – „Nano“. Tačiau dabar, atrodo, šį titulą „Nano“ turės atiduoti. Įdomu tai, kad naujasis „pigumo karalius“ – irgi indų gamybos.
(10) 2015-05-13 31
Naudotų automobilių rinka Lietuvoje – tarsi kreivų veidrodžių karalystė. Nesvarbu, ar parduodamas automobilis pagamintas prieš 5 metus ar 10 metų, nerašyta taisyklė, kad jo rida vis tiek bus iki 200 tūkst. km. Vis garsiau kalbant apie sukčiaujančius pardavėjus, dauguma pirkėjų į turgų ar į skelbimų portalus keliauja nusiėmę rožinius akinius ir kur kas atsargesni.
(2) 2015-03-31 43
„Bugatti Veyron“, „Brabus G63 AMG“, „Mercedes-Benz SLS AMG“, „Audi R8“ ir dar galybė kitų superautomobilių. Tai ne kokio nors milijardieriaus automobilių garažas, o Dubajaus policijos pajėgų automobiliai. Tiesa, visą sąrašą sudaro daugiau nei 20 įvairių, milijonus kainuojančių automobilių.
(1) 2015-03-26 13
Sustabdytas gatvėje taksi automobilio vairuotojas neturi teisės iš keleivio paprašyti daugiau pinigų, nei jam priklauso sumokėti pagal tuo metu galiojančius tarifus ir skaitiklio parodymus. Visgi, kelerius metus galiojantis sprendimas prigijo dar ne visur.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos