Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilių registravimas
 
 

Automobilių registravimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2018-06-12 18
Keliuose vis daugėja transporto priemonių, daugelis gyventojų vis dažniau įsigyja ar keičia turimus automobilius. Pirkti naują pakankamai brangu, todėl dažnai renkamasi alternatyva pirkti panaudotą automobilį iš privataus asmens. Tačiau pareigūnai pastebėjo, kad nemaža dalis žmonių, pirkdami transporto priemones, ypač, parvežtas iš kitos šalies, atidžiai netikrina pirkimo-pardavimo sutarties ir vėliau patys dėl to nukenčia.
(0) 2018-06-06 4
Sprendimas, kad Lietuvoje bus pripažįstama Europos Ekonominės Erdvės (EEE) valstybėse atlikta techninė apžiūra ir tokią turintį automobilį panorus užregistruoti Lietuvoje jam nereikės lietuviškos techninės apžiūros, sukėlė nedidelę audrą. Techninių apžiūrų specialistai perspėjo, kad tokia tvarka gali reikšti „metalinių frankenšteinų“ antplūdį į Lietuvą, tačiau „Regitros“ specialistai pastebėjo, kad pirmosios naujos tvarkos dienos pranašauja kitokią tendenciją.
(0) 2018-05-18 5
Naudotų automobilių pirkėjams ima galioti naujovė, panaikinanti ne kartą aptartą problemą – kodėl iš Vakarų Europos atvežus automobilį, Lietuvoje nebegalioja jo techninė apžiūra?
(4) 2018-05-10 11
Perkant naudotą automobilį yra labai daug rizikų, jog galite nusipirkti netvarkingą mašiną, kuri gali turėti tiek akivaizdžių, tiek paslėptų trūkumų.
(0) 2018-05-02 4
Mažiausiai 6 nuotraukos, identifikacinio ir variklio numerių patikrinimas bei dar galybės kitų parametrų peržiūrėjimas – taip atrodo šalies transporto registrą valdančios „Regitros“ tarnautojų atliekama procedūra tada, kai prireikia dokumentų mūsų šalyje naujai registruojamam automobiliui. Kiekvienas duomuo atsiranda savotiškoje automobilio byloje ir, sako „Regitros“ specialistai. Kai atsiranda teisinis pagrindas, šioje byloje galima rasti atsakymus į kilusius klausimus.
(4) 2018-04-23 18
Prabangų BMW X5 su elektromobiliams skirtais numeriais išvydęs lrytas.lt skaitytojas Tomas neslėpė pasipiktinimo. Jis buvo įsitikinęs, kad nesąžiningas visiškai naujo visureigio savininkas rado būdą nebaudžiamas važinėti „A“ juostomis. Visgi paaiškėjo, kad tai visiškai teisėta, o vairuotojas turi ir daugiau lengvatų.
(7) 2018-03-30 19
Nuo šių metų pradžios Lietuvoje galima užregistruoti automobilį su vairu dešinėje. Tiesa, su papildomomis išlygomis: automobilis turi atitikti netrumpą taisyklių sąrašą. Vilnietis Marius Obeliūnas, ne kartą turėjęs ir vairavęs dešiniavairį, nusprendė, kad norėtų įsigytą „Lexus IS“ pritaikyti eismui Lietuvoje ir užregistruoti. Visgi vyras nesitikėjo, kad, panorus šiam automobiliui gauti lietuviškus valstybinius numerius ir pasinaudoti sausį įsigaliojusiomis taisyklėmis, teks pasijusti tarsi Sizifui.
(10) 2018-03-08 8
Mitas ar tiesa, kad leistiną greitį Lietuvoje viršiję su užsienyje registruotu automobiliu asmenys lieka nenubausti? Lietuvos kelių policijos tarnyba tikina, kad tai mitas. Teigiama, kad visi radarų užfiksuoti asmenys baudos sulaukia, o ši procedūra nėra sudėtinga.
(6) 2018-02-28 13
Vairuotojų laukia rimti pokyčiai. Vidaus reikalų, Susisiekimo ministerijos ir automobilius registruojanti viešoji įstaiga „Regitra“ rengia naują Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo redakciją.
(2) 2017-12-29 10
Nuo Naujųjų metų Lietuvoje bus galima registruoti automobilius su vairu dešinėje (iš Anglijos ir kitų šalių). Tačiau tai nebus paprasta - pirmiausiai tokie automobiliai turės pereiti techninę apžiūrą, o kad čia gautų teigiamą įvertinimą, turės turėti specialią įrangą.
(20) 2017-12-28 25
Valstybinio numerio ženklo rėmeliai, kurie, paspaudus mygtuką, geba apversti ir paslėpti esamą numerį ir parodyti kitą, dažniausiai netikrą. Tokių scenų gausu ne tik veiksmo filmuose, kuriuose nusikaltėliai stengiasi paslėpti tapatybę. Parduodančių tokius produktus atsirado ir Lietuvoje.
(0) 2017-12-19 -1
Kasmet Lietuvoje pirmą kartą įregistruojama keli šimtai tūkstančių naudotų ir naujų automobilių.
(9) 2017-12-01 17
Nuo kitų metų pavasario keičiasi automobilių išregistravimo tvarka – transporto priemonės jau nebus automatiškai išregistruojamos, jei jų dokumentai nebus tvarkingi. Eksploatuoti netinkamas automobilis bus išregistruojamas tik pateikus tokios transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą.
(0) 2017-11-29 4
Nuo 2018 metų balandžio bus supaprastinta automobilio numerio ženklų išdavimo tvarka juos pametusiesiems, taip pat keisis taksi, istorinių bei elektromobilių numerio ženklų sudarymo taisyklės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos