Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilių registravimas
 
 

Automobilių registravimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-09-27 67
Ne vienas lietuvis, kada nors turėjęs arba turintis iš Jungtinių Amerikos Valstijų importuotą automobilį, yra susidūręs su privalomu kai kurių detalių (pvz., žibintų) keitimo problema. Pasirodo, techniniai skirtumai tarp JAV ir Europos rinkoms pritaikytų automobilių kainuoja ne tik mašinos savininkui, bet ir patiems gamintojams.
(24) 2012-07-20 4
Šiuo metu naudojamas valstybinių automobilio registracijos numerių formatas buvo patvirtintas 2005 m. gruodį. Maždaug tuo metu, pradedant pirmosiomis abėcėlės raidėmis, buvo imta leisti naujų numerių serijas ir labai greitai pasirodė pirmieji nuotaikingai ir gana nekaip skambančių frazių deriniai, atkartojantys tokius trumpinius kaip BBD ar ZJB. Lietuviams intensyviai registruojant automobilius, numerių serijos greitai keitėsi, ir keliuose pasirodė pikantiški bei provokuoja...
(4) 2018-04-23 18
Prabangų BMW X5 su elektromobiliams skirtais numeriais išvydęs lrytas.lt skaitytojas Tomas neslėpė pasipiktinimo. Jis buvo įsitikinęs, kad nesąžiningas visiškai naujo visureigio savininkas rado būdą nebaudžiamas važinėti „A“ juostomis. Visgi paaiškėjo, kad tai visiškai teisėta, o vairuotojas turi ir daugiau lengvatų.
(20) 2011-10-29 1
Dar ilgą laiką viešojoje erdvėje bus prisimenamas Steve'as Jobsas ir jo netradicinis požiūris į gyvenimą. Tad nekeista, jog pastarąją savaitę internete paviešinta nauja (o kai kam gal ir seniai žinoma) įdomi jo gyvenimo aplinkybė. Pasirodo, kad Steve'o Jobso automobilis visuomet būdavo be valstybinio numerio.
(9) 2017-12-01 17
Nuo kitų metų pavasario keičiasi automobilių išregistravimo tvarka – transporto priemonės jau nebus automatiškai išregistruojamos, jei jų dokumentai nebus tvarkingi. Eksploatuoti netinkamas automobilis bus išregistruojamas tik pateikus tokios transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą.
(5) 2015-12-08 139
Ne paslaptis, kad daugumos į Lietuvą įvežamų transporto priemonių rida yra gerokai didesnė, nei deklaruojama pardavėjų. Kartais pirmas skaičius yra pakeičiamas iš 3 į 2, kartais – iš 4 į 2. Tai galima labai nesunkiai demaskuoti.
(0) 2016-08-03 12
Eisme dalyvauja šimtai tūkstančių transporto priemonių su skirtingais registracijos numerio ženklais. Ar galite paaiškinti visų jų paskirtį?
(124) 2014-02-11 1
Papildomų pinigų pensijų kompensavimui ieškantys valdantieji, panašu, apsistojo ties automobilių mokesčio įvedimu. Jau skelbiama ir preliminari metinė šio mokesčio suma.
(12) 2016-07-05 26
Nuo liepos 1 dienos Lietuvoje registruojamiems lengviesiems elektra ir vandeniliu varomiems automobiliams bus suteikiami specialūs numeriai.
(20) 2017-12-28 25
Valstybinio numerio ženklo rėmeliai, kurie, paspaudus mygtuką, geba apversti ir paslėpti esamą numerį ir parodyti kitą, dažniausiai netikrą. Tokių scenų gausu ne tik veiksmo filmuose, kuriuose nusikaltėliai stengiasi paslėpti tapatybę. Parduodančių tokius produktus atsirado ir Lietuvoje.
(0) 2014-07-07 47
<p> Dauguma vairuotojų jau žino – nuo liepos 1 dienos įsigaliojo Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisos. Viena jų itin nemaloni turintiems sezoninių transporto priemonių – ti
(71) 2011-10-28 0
Europos Komisija nusprendė paduoti Lietuvą į ES Teisingumo Teismą dėl to, kad šioje šalyje nepašalintos transporto priemonių, kurių vairas dešinėje pusėje, registracijos kliūtys, taigi pažeidžiamos ES transporto priemonių tipo patvirtinimo taisyklės ir laisvo prekių judėjimo principas.
(0) 2018-05-18 5
Naudotų automobilių pirkėjams ima galioti naujovė, panaikinanti ne kartą aptartą problemą – kodėl iš Vakarų Europos atvežus automobilį, Lietuvoje nebegalioja jo techninė apžiūra?
(0) 2015-11-19 13
Žmonės, pirkdami naudotus automobilius, dažniausiai atsižvelgia į tai, ar automobilis nebuvo prieš tai „daužtas“, ar jis gerai važiuoja ir kiek laiko dar galios techninė apžiūra. Bet pirkėjai pamiršta vieną iš rimtesnių problemų – įsitikinti, ar automobilis nėra vogtas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos