Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilių stebėjimo ir sekimo sistemos
 
 

Automobilių stebėjimo ir sekimo sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-06-05 -5
Automobilių ir jų dalių vagys jau ne vienerius metus kelia nemenką galvos skausmą transporto priemonių savininkams ir su ilgapirščiais kovojantiems policijos pareigūnams.
(0) 2013-11-11 0
Kiekvienas, kam teko vairuoti didelių miestų pakraščiuose, žino, kokių emocijų sukelia begalinės spūstys. Laimei, Toronto universiteto doktorantės sukurta sistema gali padėti jas pamiršti, rašo „Yahoo News Canada“.
(15) 2011-05-26 0
Kas žino, galbūt ateis laikai, kai asmeninis automobilis patarinės ne tik taupesnio vairavimo, geresnio maršruto pasirinkimo, bet ir mitybos ar net sveikatos klausimais. O kol kas bus apsiribota dėmesiu vairavimo įgūdžiams ir įpročiams. Štai Jungtinėse Valstijose ketinama įvesti tvarką, pagal kurią kiekviename automobilyje bus įrengta vairavimo parametrus įrašinėjanti „juodoji dėžė“ – tam, kad po autoįvykio būtų galima išsiaiškinti kai kurias aplinkybes. Kad i...
(1) 2011-02-08 0
Prieš dvejus su trupučiu metų oficialiai startavusi kompiuterizuota transporto priemonių nauja Techninės apžiūros informacinė sistema (TAIS) pasipildė keletu naujų galimybių. Vienos jų padės vairuotojams išvengti rūpesčių dėl išsiblaškymo ar užmaršumo. Kitos – apkartins gyvenimą sąmoningai automobilio „sveikata“ nesirūpinantiems veikėjams.
(4) 2010-07-18 0
Blogos naujienos vienai kompanijai gali užtikrinti geras perspektyvas kitiems šios rinkos dalyviams. Pavyzdžiui, kompanijai "Toyota" vargstant su automobilių atšaukimu dėl techninių problemų, IT rinkos gigantas "Intel" transporto priemonėse jau pradeda diegti vadinamąsias "juodąsias dėžes", kurios ateityje teoriškai turėtų paspartinti naujai pastebėtų techninių trūkumų šalinimą.
(3) 2010-05-14 0
„CBS News“ TV naujienų programa pirmą kartą parodė, kaip veikia Niujorko „didžioji akis“ – viena didžiausių ir moderniausių pasaulyje didmiesčio stebėjimo sistemų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos