Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Automobilių tobulinimas (tiuningas)
 
 

Automobilių tobulinimas (tiuningas)

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-22 -6
Didesnio pravažumo automobilių pardavimai visame pasaulyje auga kaip ant mielių, ne išimtis ir Lietuva. Mažuosius hečbekus žmonės mielai keičia į krosoverius, o didelius sedanus – į ne ką mažesnius visureigius. Auga ir pikapų populiarumas – jie vis dažniau tampa ne ūkininkų ar miškininkų automobiliais, o laisvalaikio praleidimo įrankiais.
(0) 2018-08-09 -6
Jeigu galvoje tiesiog verda mintys, o rankos „niežti“, kaip norite patobulinti savo automobilį, prieš imdamiesi savo sumanymų būtinai įvertinkite ar jūsų užmojai neprasilenkia su tuo, ką ir kaip modifikuoti iš tikrųjų galima. LRT.lt pasidomėjo, kokie automobilio pakeitimai toleruojami, kurie bus vertinami kaip dideli trūkumai, o dėl ko gali prireikti papildomos ekspertizės.
(0) 2018-08-01 -15
Daugumai Rondopolio (Bralizija) gyventojų toks automobilis, kaip „Lamborghini“ yra pernelyg brangus. Mechaniku dirbantis Edimaras Souza Goulartas taip pat neturėjo reikiamos pinigų sumos, todėl nusprendė tiesiog pasigaminti kažką panašaus.
(3) 2018-07-09 -5
Labai dažnai vairuotojai, besirenkantys naujus automobilius, skambina ir klausia patarimo ne tik dėl kainos. Dažnai atsiduriame tokioje situacijoje: jau išsirinkau, o kaip susikomplektuoti? Ar automobilyje turi būti visos įmanomos saugumo ir junglumo sistemos? Navigacijos, kameros, automobilio automatinis parkavimas, prisitaikanti traukos kontrolė, juostos palaikymo pagalbininkas? Ar tai turės įtakos vėliau? Ar tai pinigų švaistymas, ar būtina investicija?
(12) 2018-06-21 11
Viena Vilniuje įsikūrusi įmonė, kuri užsiima automobilių stiklų tamsinimu, savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruojamas patobulintas automobilis. Patobulinimai susiję su priekiniais šoniniais automobilio stiklais.
(8) 2017-12-09 -2
Pasivažinėti greitai lekiančiu galingu automobiliu tikriausiai patiktų daug kam. Tačiau ar specialiai padidinta variklio galia reikalinga vairuojant kasdien? Kaip tokie „pagerinimai“ veikia kitas detales? Ką būtina žinoti prieš pasirenkant meistrą?
(29) 2017-11-19 13
Šiuolaikinių automobilio funkcijas, tarp jų ir variklio, valdo kompiuteriai. Pakoregavus ir perrašius valdymo programą automobilis gali važiuoti geriau, naudoti mažiau degalų. Kompiuteriai ir auksarankiai meistrai – visagaliai: perrašius programas nereikės keisti ir itin brangių detalių. Tačiau yra vienas „bet“. Ar toks operuotas automobilis atitinka techninius reikalavimus ir kaip jam seksis įveikti techninės apžiūros (TA) barjerą?
(6) 2017-08-18 5
Rusiškoje automobilių puošyboje yra daug blogo skonio pavyzdžių, tačiau yra ir projektų, kurie stebina visą pasaulį.
(2) 2016-09-06 -4
Spalio mėnesį Australijos uostamiesčio Adelaidės gyventojas bus teisiamas už daugybę pažeidimų, tarp kurių – ir keptuvės naudojimas vietoje vairo.
(0) 2016-05-30 15
Kam galėtų šauti mintis sukonstruoti ilgos bazės kabrioletą su šešiomis durimis ir aštuoniomis sėdimomis vietomis? Sunku tuo patikėti, tačiau nuotraukose įamžintas „Audi A3“ kabrioletas yra kompanijos inžinierių kūrinys.
(0) 2016-04-01 2
Didžiosios Britanijos automobilių tobulinimo įmonės „Severn Valley Motorsport“ (SVM) meistrai, panašu, yra apdovanoti geru humoro jausmu. Jie išplatino pranešimą, kuriame teigia patobulinę pikapą „Nissan Navara“ taip, kad dabar galima juo vežti bulves namo iš kaimo ar statybos įrankius iš darbo 320 km/val. greičiu.
(1) 2016-03-03 6
Ką galima padaryti per 5 sekundes? Užsirišti batą, pereiti gatvę arba... apvogti automobilį. Anot policijos pareigūnų, automobiliai nėra saugūs net ir apšviestose parduotuvių aikštelėse, o ilgapirščių grobiu tampa tiek automobilyje palikti daiktai, tiek jų detalės ar patys automobiliai.
(0) 2016-02-25 12
„Pas mus nesibaigia įdomūs svečiai. Šis savaitgalis – ne išimtis. Saugokitės, bėgliai, nepabėgsit!“, – greičio mėgėjus įspėjo automobilių servisas „1nsane“, savo „Facebook“ paskyroje paskelbęs policijos BMW nuotrauką.
(19) 2016-02-19 3
Lietuvoje prieš dešimtmetį išpopuliarėjo kauniečio verslininko Audronio Gestauto perdaryti BMW 6 bei „Mercedes-Benz CLK“. Jis ne tik padarė šiuos automobilius neatpažįstamais, bet ir sugalvojo naują prekinį ženklą – „AG Excalibur“. Šviežiausią savo kūrinį, perdarytą BMW X6, įmonė parduoda už 90 tūkst. Eur.
(2) 2015-11-03 25
Bisimoto Engineering savininkas Bisi Ezerioha mėgsta tobulinti mašinas. Tobulina jis ne tik, pvz., "Našliadirbėmis" pramintas 1976 m. Porsche 911 Turbo, padidindamas jų variklio galią keturgubai, bet ir... bet ir šeimyninius vienatūrius. Į jo rankas pakliuvę automobiliai paverčiami prie asfalto prigludusiais urzgiančiais monstrais, po kurių variklio gaubtais gaudžia tūkstančio ir daugiau arklio galių reaktoriai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos