Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Autotomija
 
 

Autotomija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-11-02 33
Mokslininkus glumina keista pandemija Ramiajame vandenyne – milijonai ryškiaspalvių jūros žvaigždžių ties Šiaurės Amerikos krantais žūva, mėgindamos "praryti save".
(0) 2013-04-16 0
Pasaulyje galimai gyvena apie 5 mln. vabzdžių rūšių. Tokią gausią jų populiaciją labiausiai lemia jų gebėjimas prisitaikyti prie aplinkos. Kokių maskuočių vabzdžiai imasi norėdami išvengti nepageidaujamo dėmesio?
(0) 2013-02-14 0
Keisti hermafroditų pasaulio atstovai jūrų šliužai intymiai "greituko" sampratai suteikia visai kitokią prasmę. Pasirodo, kaip byloja naujausio tyrimo rezultatai, kad būtų įmanoma dažniau užsiiminėti reprodukcine veikla, jūrų šliužai, savo penius panaudoję pagal paskirtį, juos... numeta šalin, kad išaugtų nauji ir vėl būtų galima imtis padermės tęsimo veiksmų.
(6) 2012-06-14 0
Pamenate, ne sykį esame rašę apie gyvūnų pasaulyje neretą autotomijos fenomeną – kai driežai vardan išlikimo nusitraukia uodegą ir pan.? Šią savaitę stebinti nepaliauja vabzdžių pasaulis, bet šįsyk žinutė – ne apie tarakonus, o apie vorus. Pasirodo, autotomija – jokia naujiena ir vorų pasaulyje. Tiesa, narsieji vorų pasaulio vyrukai kai kuriose situacijose pasiryžta atsisveikinti ne su kokia nors ataugančia uodega (tokių vorai lyg ir neturi) ar koja, o su... kur ...
(7) 2012-01-20 0
Galūnės netektis žmogui – vienas iš rimčiausių anatominių nuostolių. Aukoti kurią nors savo galūnę žmogus galėtų tik tuomet, kai nėra jokios, JOKIOS kitos išeities. Kaip, pavyzdžiui, nutiko po kalnus vaikštinėjusiam filmo „127 valandos“ herojui. Tačiau gyvūnijos pasaulyje amputacija yra gana paplitęs fenomenas. O tikri uodegų netekimo virtuozai yra driežai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos