Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Avarijos kosmose
 
 

Avarijos kosmose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-12 0
Trečiadienį Tarptautinėje kosminėje stotyje įvykęs aušinimo sistemos sutrikimas privertė išjungti kai kuriuos stoties modulius. Astronautai ir misijos valdymo centras Žemėje sprendžia problemas. Įgulai grėsmės nėra.
(0) 2013-10-29 0
Privačios bendrovės „Sierra Nevada Corp.“ prototipinis erdvėlaivis „Dream Chaser“ šeštadienį buvo pirmą kartą bandomas laisvo skrydžio sąlygomis. Deja, šis skrydis vos nesibaigė katastrofa – tinkamai neišsiskleidė erdvėlaivio važiuoklė, erdvėlaivis, manoma, vertėsi ant pakilimo tako ir buvo apgadintas.
(0) 2013-10-11 0
Po vakar vakare įvykusio NASA kosminio zondo „Juno“ priartėjimo prie Žemės, kad jos traukos jėga tarsi svaidyklė išsviestų jį numatytos kelionės į Jupiterį pusėn, įvyko nežinomas techninis gedimas. Todėl „Juno“ valdantis kompiuteris automatiškai persijungė į saugaus darbo režimą, praneša NASA.
(7) 2013-10-07 0
Televizijos ekranuose jau galima pamatyti naujo kosminio trilerio „Gravitacija“ reklamas – jas bežiūrint ir įsivaizduojant save astronautų vietoje net galūnės pradeda tirpti. Ir nors šio filmo scenarijus išgalvotas, kūrėjai pasistengė, kad jis būtų kuo artimesnis realybei – net saulėtekių ir saulėlydžių peizažai buvo pasiskolinti iš NASA. Bet filme būta ir vietų, kur nuo realybės nutolta labai smarkiai.
(2) 2013-08-23 0
Praėjusį mėnesį iš anksto planuotas standartinis pasivaikščiojimas atvirame kosmose vos nesibaigė tragedija – vieno Tarptautinės kosminės stoties astronauto skafandras sugedo ir pradėjo į jo šalmą leisti vandenį. Skrydžių inžinierius Luca Parmitano apie tai pirmąkart prakalbo savo tinklaraštyje.
(4) 2013-07-11 1
Labai tikėtina, kad praėjusią savaitę Kazachstane, Baikonūro kosmodrome per pirmąją skydžio minutę nukritusios „Proton-M“ raketos katastrofos priežastis yra neteisingas kritinės svarbos jutiklių sumontavimas „aukštyn kojomis“.
(3) 2013-07-05 0
Šią savaitę vos po kelių sekundžių nuo starto Baikonūro kosmodrome nuo kurso nukrypo ir sprogo Rusijos raketa „Proton-M“ su 3 GLONASS palydovinės navigacijos sistemos palydovais. Jie buvo neapdrausti, ir ši katastrofa Rusijos federalinei kosmoso agentūrai „Roskosmos“, preliminariais vertinimais, kainuos daugiau nei 6 milijardus rublių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos