Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Azijos ekonomika ir verslo aplinka
 
 

Azijos ekonomika ir verslo aplinka

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2013-08-19 0
Prasidėjus XX a. JAV ne tik pasivijo lig tol mokslo tyrimų srityje pirmavusią Didžiąją Britaniją, bet ir gerokai ją pralenkė. Tai, kad JAV tapo stipriausia pasaulio ekonomika, lėmė ne tik naujovės švietimo sistemoje, mokslininkų iš Europos pritraukimas ar tokių asmenybių kaip Thomas Edisonas gimimas Naujajame žemyne, bet ir nuolat didinamos investicijos į lig tol neegzistavusias pramonės šakas: automobilių konstravimą, aeronautiką, komunikacijos technologijas, elektros ir energijos gamybą ir kt.
(6) 2013-06-21 0
Keletą metų Kinija skolų krizės skyles kamšė suteikdama dar daugiau paskolų. „Fitch“ padalinio Pekine direktorės Charlene Chu teigimu, pagaliau išmušė Kinijos valanda. Anot jos, pertekliniu kreditavimu paremtas ekonomikos augimas pasiekė liepto galą, rašo „Quartz“.
(0) 2013-06-07 0
Didžiausių pasaulio prekybos partnerių – Europos Sąjungos ir Kinijos – muitų karas kelia daug nerimo smulkiesiems gamintojams, kuriems pavyko prasiskverbti į milžinišką Kinijos rinką.
(0) 2013-05-24 0
Įsivaizduokite didžiules sales, padalintas į daugybę kabinas primenančių darbo vietų. Jose, palinkę prie kompiuterių, klaviatūromis taukši šimtai aukštąjį išsilavinimą neseniai įgijusių jaunuolių. Atrodytų, kalbama apie tipinį didesnės bendrovės biurą, tačiau savo reportaže BBC žurnalistas Johnas Sudworthas panašiai aprašo Kinijos biotechnologijų korporacijos BGI patalpas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos