Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Azijos ekonomika ir verslo aplinka
 
 

Azijos ekonomika ir verslo aplinka

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-09-17 49
Jai teko pradėti dirbti nuo 15 metų, nes reikėjo žūtbūt padėti namiškiams. Dabar 45-erių Čžou Ciunfei (Zhou Qunfei) – turtingiausia Kinijos moteris. Jai turtus pavyko susikrauti praktiškai nuo nulio – uoliu savo triūsu. Dabar moteris – kompanijos Lens Technology vadovė ir valdo mlrd. dolerių turtą.
(7) 2015-07-26 20
Liepos pradžioje rašėme apie Kinijos finansų krizę ir kaip ji gali atsiliepti Europai. Vis dėlto šiuo metu ekonomistai atkreipia dėmesį į užprogramuota šalies ūkio nuosmukį ir augančius kinų atlyginimus.
(13) 2015-07-24 22
<em>Naftos kainų dinamika paskutinę šios savaitės prekybos dieną toliau lieka neigiama. Brent markės nafta pirmą karą per daugiau, nei 3 mėnesius nusileido žemiau 55$ už barelį atžymos.</
(6) 2015-07-11 24
Panika Kinijos biržoje nurėžė daugiau negu 3 trln. JAV dolerių nuo šalies akcijų vertės, tapdama priežastimi gąsdinantiems žiniasklaidos straipsniams ir būgštavimams dėl vartotojų pasitikėjimo, bet analitikai sako, kad šio sąmyšio poveikis antrosios didžiausios pasaulyje ekonomikos augimui gali būti ribotas.
(15) 2015-02-20 6
Kinų kompanija Xiaomi yra viena sparčiausiai augančių technologijų kompanijų, kuri ateityje gali kelti pavojų net ir interneto gigantui Google. Šiuo metu Xiaomi išmanieji telefonai dominuoja Kinijos rinkoje, nustumdama į šalį tokius grandus, kaip Apple ir Samsung.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos