Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Balistinės raketos
 
 

Balistinės raketos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-09-18 15
Naujausi Šiaurės Korėjos raketų bandymai rodo, kad jos ginklų programa, kuri, anot jos, būtina apsiginti nuo galimos JAV invazijos, toliau vystoma.
(5) 2021-07-04 9
Pastaruoju metu fiksuoti pranešimai dėl neatpažintų skraidančių objektų (NSO) ar, tiksliau pasakius, jų trūkumas, liudija, kad naktiniame danguje slypi dar daug paslapčių. Keistas danguje judantis objektas gali likti nepastebėtas ar nesuvoktas nepaisant žmonijos pažangos astronomijos srityje.
(0) 2021-01-04 12
Iš naujojo JAV prezidento nieko gero tikėtis neverta. Tokią niūrią prognozę bent jau Rusijos ir JAV santykiams pateikė Kremlius. Optimizmo neįpūtė 2020-siais aidėję ultimatumai, strateginių pajėgų pratybos, apsižodžiavimai bei kaltinimai dėl kibernetinių atakų. Dabar abi pusės ruošiasi naujai kovai. Panašioje situacijoje prieš dešimtmetį skambėjo ir Lietuvos vardas, bet kitaip, nei anuomet, šįkart Baltijos šalių pozicija pakitusi ir gali prireikti ne tik drąsos.
(1) 2020-08-06 8
JAV kariuomenė antradienį sėkmingai išbandė tarpžemyninę balistinę raketą (ICBM) „Minuteman III“ su mokomąja kovine galvute, paleistą iš bazės Kalifornijoje ir nuskriejusią į sąlyginį taikinį Ramiojo vandenyno regione, pranešė amerikiečių Karinės oro pajėgos.
(1) 2019-12-09 -13
Lapkričio 29 dienos vakarą Rusijos piliečiai pakėlę akis į dangų galėjo pamatyti neįprastą ir šiek tiek baugų objektą. Daugelis liudininkų apibūdino jį kaip badmintono plunksnos formos neatpažintą skraidantį objektą (NSO), švytintį danguje.
(0) 2019-03-29 69
Jungtinių Valstijų kariuomenei bandymų metu pavyko numušti sudėtingos technologijos balistinę raketą. Tai pirmas atvejis, kai balistinę raketą pavyko sunaikinti naudojant nuo žemės kylančias raketas.
(1) 2019-02-19 37
Tarptautinėje Gynybos parodoje Ukrainos valstybinė gynybos industrijos grupė „Spetsteсhnoexport“ pirmąkart atskleidė didelio tikslumo daugkartinio raketų paleidimo sistemos „Vilkha“ modelį.
(17) 2018-08-16 40
Tebūnie ginklavimosi varžybos. Mes juos pranoksime visur. Taip dar 2016-ųjų gruodį sakė tuomet tik išrinktas JAV prezidentas Donaldas Trumpas, nepabūgęs Kremliaus grasinimų, kuriuos Rusija pakartojo šiemet. D. Trumpo įspėjimas tapo įstatymu, kurį priėmė JAV Kongresas ir pasirašė prezidentas.
(3) 2017-10-24 30
Šie metai Korėjos pusiasalyje buvo audringi. Kol komunistinė Šiaurės valdžia su kiekvienu balistinės raketų bandymų pasiekdavo vis naujus skrydžio tolumo rekordus, amerikiečiai bandė didinti spaudimą. Politinį, ekonominį ir galiausiai karinį. Šių metų pradžioje, prezidentas Trampas sakė sieksiąs, kad Pietų Korėja mokėtu 1 milijardą dolerių už „THAAD“ (didelio aukščio gynybos sistema) dislokavimą jų šalyje, į metų pabaigą ją dislokavo savo noru. Tik ar tai apgintu JAV?
(0) 2017-09-08 13
Šiaurės Korėja turi tarpžemyninių raketų ir jas bando. Tačiau visi bandymai baigiasi netoli šalies teritorijos - raketos nukreipiamos į vandenį. Visgi, ekspertai teigia, kad Šiaurės Korėja jau rytoj gali paleisti raketą pilnu nuotoliu. Kas gali nutikti ir kodėl taip manoma?
(0) 2017-08-31 41
Šiaurės Korėja nesiklauso tarptautinės bendruomenės ir toliau bando savo balistines raketas, galinčias nešti branduolinį užtaisą. Ši šalis anksčiau buvo stipriai nuvertinta, bet dabar, atrodo, jau kelia rimtą grėsmę. Pietų Korėja nenori karo, tačiau jam privalo ruoštis. Jos arsenale – „Hyunmoo-II“ raketa, kuri gali atnešti mirtį pačiam Kim Jong-unui.
(0) 2017-08-29 26
„Peacekeeper“ – JAV naudota tarpžemyninė balistinė raketa, skirta naikinti stipriai įtvirtintus taikinius, tokius kaip raketinės bazės ar bunkeriai. Kadaise „Peacekeeper“ raketa buvo ginkluota dešimčia 300 kilotonų galios branduolinių galvučių, tačiau visai neseniai šių raketų buvo atsisakyta. Visgi, gera raketa šiaip jau niekur nesimėto, todėl jai surastas naujas vaidmuo. Koks?
(6) 2017-08-25 26
Šiaurės Korėjos keliama įtampa jau nieko nebestebina. Tačiau technologinė pažanga kuriant tarpžemynines raketas yra kas kito - kaip tokiai neturtingai šaliai pavyko sukurti tokius sudėtingus ginklus? Dabar Ukrainos išplatintas vaizdo įrašas iš dalies padeda atsakyti į šiuos klausimus.
(0) 2017-07-11 16
Šiaurės Korėja pastaruoju metu pasaulį gąsdina vis labiau. Anksčiau mažai kas tikėjo, kad ši vargana šalis gali pasigaminti tarpžemyninių raketų, tačiau po praėjusios savaitės bandymų aišku, kad tai - neišvengiama realybė. Bet kaip veiktų Šiaurės Korėjos raketa? Kokius klausimus šiai šaliai dar reikia išspręsti, kad ji teoriškai galėtų suduoti smūgį JAV?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos