Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bangininiai rykliai
 
 

Bangininiai rykliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-24 5
Pasaulį apskriejo video siužetas, kuriame matomas Irano žvejys ir keistas jo elgesys. Staiga peršokęs per laivo bortą atrodė, jog žvejys ims plaukti, bet netikėtai viduryje jūros jis atsistojo ant kieto pagrindo ir net ėmė vaikščioti.
(0) 2014-05-29 12
Bangininiai rykliai (lot. Rhincodon typus) yra nepaprasti gyvūnai. Jų ilgis gali siekti daugiau nei 12 metrų, o sveria šie rykliai iki 22 tonų.
(1) 2013-06-11 0
Mokslininkų grupė iš Britų Kolumbijos universiteto (Kanadoje) skelbia: rykliai verti daug daugiau plaukiodami vandenyne nei sriubos dubenyje. Pranešimo, publikuoto žurnale „The International Journal of Conservation“, duomenimis, ekoturizmo paslaugų tiekėjai per metus pasauliniu mastu uždirba daugiau nei 314 milijonų JAV dolerių iš turistų, atvykstančių stebėti ryklių.
(4) 2011-07-19 0
Nuo dabar iki rugpjūčio 7 dienos prie savo stalo, jei tik ant jo stovi kompiuteris, galima paplaukioti su rykliais, rašo „Wired“. Tiesiogiai transliuojanti vaizdo kamera įrengta didžiausiame pasaulio ryklių akvariume, kuriame, be kitų, gyvena ir milžiniški bangininiai rykliai.
(0) 2011-06-02 0
Iki 420 didžiausių pasaulyje žuvų - bangininių ryklių - buvo suskaičiuoti Meksikai priklausančio Jukatano pusiasalio pakrantėje. Tai didžiausias kada nors stebėtas šių milžinų būrys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos