Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Benamiai
 
 

Benamiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-07-19 38
Su visais reikia elgtis vienodai – šį posakį įsiminkite, nes jo nepaisydami, galite skaudžiai nudegti. 1989 metais Spokane (Vašingtonas, JAV) esantis bankas gavo pamoką, apie kurią sklando istorijos iki pat šių dienų.
(0) 2017-04-24 10
Vokietijos vyriausybė pripažino: minimalus valandinis darbo užmokestis šalyje yra nepakankamas, kad visu etatu dirbantis, vienas vaikus auginantis tėvas ar motina galėtų padengti savo išlaidas. Nepaisant to, kelti minimalų valandinį darbo užmokestį neplanuojama, rašoma Vokietijos nacionalinio transliuotojo „Deutsche Welle“ (DW) interneto svetainėje „dw.com“.
(7) 2016-12-16 45
Amerikos visuomenėje praraja tarp vargšų ir turtingųjų vis gilėja, vidurinis sluoksnis mažėja. O naujojo socialinio skilimo JAV simboliu tapo klestintis San Fransiskas. Čia kraštutinumai matomi ant kiekvieno kampo.
(3) 2015-10-21 25
Kad padėtum vargstantiems, nebūtina labdaros fondams nešti milijonus. Gerumą galima dovanoti ir... išradingai. Grupelė pilietiškai nusiteikusių asmenų San Diege pamėgino atlikti neįprastą socialinę provokaciją-eksperimentą.
(0) 2014-04-14 0
Šis dangoraižis turi sraigtasparnių nutūpimo aikštelę, įspūdingą vaizdą į Avilos kalnus ir didžiulius balkonus savaitgalio kepsniams ant žarijų. Tačiau šis 45 aukštų pastatas, stūksantis Venesuelos sostinės Karakaso centre, nėra penkių žvaigždučių viešbutis ar prašmatnus daugiabutis: tai lūšnynas, tik veikiausiai pats aukščiausias pasaulyje.
(0) 2013-09-11 0
Altajaus krašto Belokuricho miesto gyventojai miške aptiko jauną atsiskyrėlį, nieko nežinantį apie aplinkinį pasaulį ir neturintį jokių socialinių įgūdžių. Žmonės kreipėsi į prokuratūrą, prašydami leidimo suteikti jam pagalbą, skelbia newsru.com.
(2) 2013-06-18 0
Kavinės „Panera Cares Cafe“ beveik niekuo nesiskiria nuo kitų 1600 JAV bei Kanadoje veikiančių kepyklų-kavinių, priklausančių tinklui „Panera Bread“. Skirtumas tik tas, kad čia nerasite nei kainų nei kasos aparato. Pastarąjį atstoja ant prekystalio įrengta aukų dėžutė, prie kurios yra prilipdytas užrašas - „Imk, ko tau reikia ir mokėk, kiek gali“, rašo „The Atlantic Cities“.
(2) 2012-08-29 0
Tie, kuriems nusibodo stebėti besikeičiančius Karalienės sargybinius ar pavargo fotografuotis šalia Big Beno iš visų keturių jo kampų, pagaliau gali pamatyti Londono užkulisius, siūlo „Anglija.lt“. Sudalyvavę benamių vedamuose turuose, galės ne tik susipažinti su miesto istorija, bet ir išgirsti gatvėje gyvenusių žmonių istorija.
(10) 2011-02-08 0
Pasaulyje nuolatos kalbama apie vis stiprėjančią Kinijos ekonomiką, apie tai, kaip ji taps dominuojančia pasaulio jėga. Tačiau pačioje Kinijoje toli gražu ne visi žmonės jaučia šį ekonomikos augimą. Tai puikiausiai liudija milijonas žmonių, Kinijos sostinėje gyvenančių po žeme – buvusiose slėptuvėse nuo bombų.
(13) 2010-11-09 0
Spindinčio Las Vegaso požemiuose raizgosi niūrus labirintas, kuriame veisiasi nuodingi vorai. Tačiau be jų šiuose bemaž 322 kilometrus besidriekiančiuose tuneliuose taip pat gyvena apie 1 tūkst. žmonių, rašo DailyMail.co.uk.
(27) 2010-01-08 4
Verslininkai Japonijos sostinėje Tokijuje pradėjo kurti "kapsulinius" viešbučius tiems, kam reikia pigaus prieglobsčio. Tiesa, net tokie dydžiu šuns būdas primenantys namai nėra nemokami.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos