Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bendrai apie studijas užsienyje
 
 

Bendrai apie studijas užsienyje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2009-11-11 1
Jonas Kubilius, studijuodamas matematiką ir fiziką prestižiniame Masačusetso technologijos institute (Massachusetts Institute of Technology - MIT) JAV atrado savo sritį - neuromokslus. Nors toks kelias, kaip pats juokavo, - tarsi važiavimas iš Vilniaus į Kauną per Šiaulius.
(3) 2009-03-06 0
Šeštadienį, kovo 7 dieną, Londone įvyks jau trečiasis lietuvių studentų, besimokančių Jungtinėje Karalystėje, suvažiavimas. Rengėjai informavo, kad kovo 5–osios duomenimis į susitikimą jau užsiregistravo daugiau nei pora šimtų dalyvių. Pasak Indrės Dargytės, Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos valdybos atstovės, dar kokių penkių dešimtmečių tikimasi pasirodant neužsiregistravusių.
(0) 2009-11-27 0
Europos Sąjunga (ES) pasiekė vieną užsibrėžtą tikslą, bet iki nustatyto termino kitų pasiekti nespės. Beveik po 10 metų nuo to laiko, kai valstybės narės susitarė dėl 5 pagrindinių švietimo ir mokymo tikslų, iš pažangos ataskaitos matyti, kad iki nustatyto 2010 m. termino šių tikslų pasiekti joms nepavyks.
(75) 2009-02-18 0
Tarkim, aš ką tik atšvenčiau šimtadienį ir visai neseniai nusprendžiau, kuriuos brandos egzaminus laikysiu birželį. Žinau, kad sekdama tėvų tradicijas, pildydama jų lūkesčius ir savuosius troškimus atversiu naują savo gyvenimo etapą – pradėsiu studijas. Truputį daugiau pasitikėjimo savimi ir daugiau klaustukų, ne, ne dėl to, kad nežinočiau, ko noriu. Chaosą galvoje sukelia klausimas „Kam viso to reikia?“
(5) 2009-10-27 0
Pilzeno universiteto Teisės fakultetas dalijo diplomus ir mokslo laipsnius nė nestudijavusiems plagiatoriams. Kilus šiam skandalui Čekijoje pradėtas neregėto masto auditas - tikrinami visi, baigusieji visus universitetus nuo 2000 metų.
(15) 2009-02-10 0
Lietuvos studentams į užsienio aukštąsias mokyklas įstoti padedančios „Hakes International“ kompanijos darbuotojai pastebi, kad šiemet ypač daug jaunų žmonių, studijuojančių Lietuvos universitetuose ir kolegijose, ieško galimybių perstoti į užsienį, pradedant mokslus nuo antro kurso.
(9) 2009-10-21 0
Šįmet aukštojo mokslo reforma studentų į užsienį neišvijo, tačiau Studijų užsienyje informacijos centro direktorė Žaneta Savickienė mano, kad, laukdami reformos starto, studentai paprasčiausiai nespėjo paduoti dokumentų į užsienio aukštąsias.
(18) 2009-02-09 0
Didžioji dalis gabaus jaunimo, dalyvavusio ir laimėjusio šalies bei tarptautines olimpiadas, teigia ketinantys išvykti toliau tęsti mokslų arba dirbti į užsienį. Tyrime "Šalies ir tarptautinių olimpiadų dalyvių situacijos analizė (5-10 metų laikotarpiu)" dalyvavo 396 šalies ir tarptautinių olimpiadų dalyviai bei nugalėtojai.
(4) 2009-06-03 0
Kembridžo universitetas (D. Britanija) atsisakė šimtmečius trukusios tradicijos netrukus po egzamino viešai skelbti visų jį laikiusių studentų gautus įvertinimus, pranešė dienraštis „Times“.
(48) 2009-05-22 0
Šią savaitę Lietuvos universitetams skelbiant studijų kainas būsimi studentai jau pradeda skaičiuoti, kokias sumas jiems prireiks investuoti mokant už ne per geriausiai studentų vertinamą studijų kokybę. Tačiau Lietuvos universitetų skelbiamos kainos dažnai lenkia geriausių pasaulio ar Europos aukštųjų mokyklų studijų kainas.
(1) 2009-05-17 0
Vokietijos verslininkai susirūpinę, kad šalis neatsiliktų ir kad nepritrūktų kvalifikuotų specialistų, todėl net prasidėjus krizei nemažina aukštosioms mokyklos skiriamos finansinės paramos.
(0) 2009-05-13 0
Šiais metais net 524,151 studentai iš viso pasaulio aplikavo į Universitetus Jungtinėje Karalystėje, kas sudaro 8,8% daugiau nei atitinkamai per tą patį laikotarpį pernai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos