Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bendras organizmo atsparumas ligoms
 
 

Bendras organizmo atsparumas ligoms

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-02-11 -1
Siekiant stiprinti imunitetą tiek prieš užpuolant ligoms, tiek jau pajutus pirmuosius jų simptomus, reiktų rinktis priemones, kurios nėra orientuotos į iškreiptą „pasveikti per vieną dieną“ požiūrį, pabrėžia medikai, rašoma pranešime spaudai. Anot ekspertės, efektyviai kovoti su virusiniais susirgimais padeda daugeliui žinomi augalai.
(0) 2018-12-30 10
Šaltuoju sezonu svarbiausia užduotis – išsaugoti namų šilumą, tad apie patalpų vėdinimą galvojama mažiausiai. Dažnai atrodo, kad namai yra saugiausia vieta ir nuo oro užterštumo, ir nuo plintančių virusų, tačiau moksliniai tyrimai rodo atvirkščiai – nevėdinamose vidaus patalpose slypi gerokai daugiau pavojų nei atrodo. Apie tai, kokie tie pavojai ir kokios ligos slepiasi nevėdintose patalpose bei kokią įtaką tai turi žmogaus sveikatai, kalbėjomės su Kauno Kuršių klinikos šeimos gydytoja Asta Žukoviene.
(2) 2017-11-09 -3
Šeimos gydytojai ir vaistininkai vieningai sako, kad daugeliui vertėtų peršalimo ligų sezono metu imti pavyzdį iš senjorų.
(0) 2017-01-24 5
29 m. Johanna Watkins iš Minesotos negali ne tik bučiuoti savo vyro Scotto, bet net ir su juo būti tame pačiame kambaryje. Šią moterį vargina retas imuninės sistemos sutrikimas – padidėjęs putliųjų ląstelių aktyvumo sindromas. J. Watkins alergiška beveik viskam, įskaitant ir jos pačios sutuoktinio skleidžiamam kvapui.
(7) 2017-01-19 1
Kuomet katė įkanda žmogui, jos aštrūs iltiniai dantys lengvai perveria odą, palikdami mažas, tačiau labai gilias žaizdas. Šios žaizdos greitai užgyja, dėl to po oda įkalinamos kačių burnos bakterijos, kur jos greitai ir nesunkiai dauginasi.
(6) 2016-11-12 33
Įprastai žmonės stengiasi išvengti apsilankymo viešajame tualete, tačiau kartais tai neįmanoma. Ir nesvarbu, ar ką tik ten darbavosi valytojas – vidinis nepasitikėjimo ir nešvarumų baimės jausmas neleidžia liestis prie klozeto sėdynės. Kai kurie to paprasčiausiai vengia, o kiti į pagalbą pasitelkia storą tualetinio popieriaus sluoksnį. Visgi, egzistuoja keletas rimtų priežasčių, kodėl to daryti nereikėtų.
(0) 2016-08-17 16
Kembridžo universiteto atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad virusai yra pavojingesni, kai jais užsikrečiama vienu paros metu, praneša „BBC“.
(0) 2016-05-20 23
Super bakterijos greitai taip įsigalės, kad iki 2050-ųjų kas tris sekundes nuo jų mirs žmogus, pranešė bbc.com.
(6) 2016-03-29 68
Elektroninės cigaretės labai greitai tapo paklausiu produktu tarp rūkalių, nes buvo teigiama, jog jos nekenkia sveikatai. Tačiau neseniai atliktas Šiaurės Karolinos universiteto tyrimas parodė, jog tai netiesa.
(0) 2015-09-29 13
Panašu, kad paslaptis, kodėl kai kurių visą gyvenimą rūkusių žmonių plaučiai sveiki, įminta – savo paaiškinimą pateikia Jungtinės Karalystės mokslininkai, skelbia BBC.
(1) 2014-12-16 31
Pabūkite šalia kūdikių šiek tiek laiko ir pastebėsite, kad jie beveik viską pasirengę kišti į savo burną. Dauguma žmonių mano, kad toks lytėjimo būdas padeda mažyliui susipažinti su savo aplinka. Tačiau toks argumentas neįtikina šį reiškinį tyrinėjančio mokslo.
(0) 2013-06-19 0
Kai kurie žmogaus sveikatos ir gyvybiškumo aspektai nulemti genų ir to, kaip gyveno jo motina būdama nėščia. Tačiau yra labai daug ir kitų veiksnių, tokių kaip mūsų fizinis aktyvumas, mityba, kūno svoris ir pan., darančių įtaką mūsų galimybėms gyventi sveikai ir ilgai.
(0) 2013-04-08 0
Populiariausia tema Lietuvoje – užsitęsusi žiema. Būsena – pavasario ilgesys. Prognozės apie liksiančius du metų laikus dar labiau gąsdina, o pasisemti energijos iš tebekrentančių snaigių – sunku. Kas vykta su mumis, kai taip ilgimės žalumos?
(0) 2012-01-03 1
Jeilio universiteto (JAV) profesoriaus Džono Vargo (John Warg) tyrimai atskleidžia liūdną statistiką – statistinio amerikiečio kūne yra maždaug 27 itin kenksmingi cheminiai elementai, ir jų kiekiai organizme – per dideli. Vaikai paprastai jų turi dar daugiau nei jų tėvai ar seneliai.
(4) 2010-11-24 9
Turite apgamų? Jų turi daugelis. Net grožio industrijos etalonai iš holivudiškojo pasaulio. Tačiau medicinos žiniasklaidoje pavojaus varpų gaudesio dėl jų tikrai nestinga. Nors šie odos dariniai ir maži, jie gali prišaukti didelių bėdų (vieną pikčiausių onkologinių susirgimų – melanomą). Tačiau Londono Karališkosios kolegijos mokslininkams pavyko įrodyti, kad apgamai gali būti ne tik kenksmingas baubas, bet ir gerų naujienų pranašas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos