Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bill Gates
 
 

Bill Gates

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-04 0
Trys iš 20-ties stambiausių „Microsoft Corp“ investuotojų ragina valdybą paspausti atsistatydinti savo pirmininką Billą Gatesą, praneša „Reuters“.
(15) 2013-09-27 7
„Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas pareiškė, kad sprendimas sukurti vartotojams galimybę prisijungti prie kompiuterio naudojant kombinaciją „Ctrl+Alt+Del“ yra klaida. CNN rašo, kad vietoje to B.Gatesas norėjo vieno mygtuko, o ne trijų.
(4) 2013-08-28 0
Vienas iš technologijų milžinės „Apple“ įkūrėjų Steve'as Wozniakas pareiškė, kad šios kompanijos konkurentė „Microsoft“ jau kurį laiką miega ant laurų, o postą paliekančio bendrovės vadovo Steve'o Ballmerio pasiekimai nebuvo tokie reikšmingi kaip Billo Gateso.
(9) 2013-08-05 0
Velionis Steve'as Jobsas konkurentų įmones sutrynė į miltus. Tai kodėl gi jo konkurentų kišenės yra pilnesnės?
(0) 2013-05-15 0
Nežiūrint į tai, kad mes esame įpratę matyti Bilą Geitsą (Bill Gates) ir Styvą Džobsą (Steve Jobs) kaip nesutaikomus priešus, iš tikrųjų paskutinėmis vieno iš Apple įkūrėjų gyvenimo dienomis jie aktyviai bendravo.
(3) 2013-05-08 0
Nors konkurencinių grėsmių kiekvieną dieną vis daugėja, Apple planšetiniai kompiuteriai ir toliau išlieka segmento lyderiu. Savo ruožtu, sprendimai su Microsoft operacine sistema, nors ir patenka į rinkos lyderių penketuką, kol kas dideliais pardavimais pasigirti negali.
(0) 2013-04-05 0
Sietlo (JAV) Gyvųjų kompiuterių muziejaus įkūrėjas Paulas Allenas (tas pats, kuris kartu su Billu Gatesu kadaise įkūrė ir „Microsoft“) trečiadienį į vieną vietą sukvietė kompiuterių istorijos legendas ir geriausius savo draugus – tikriausiai tai buvo gana nuobodus vakaras, jei ne keletas dėmesį patraukiančių detalių.
(1) 2013-03-25 0
2013-ieji. Tobuliname nematomumo apsiaustus. Turime savarankiškai vairuojančių automobilių. Turime teleskopų, kurie žvelgia į praeitį. Tačiau prezervatyvai nuo pat išradimo patobulinti tik tiek, kad dabar jie gaminami iš latekso. O daug vyrų vis tiek patyliukais juos keiksnoja (nepatogu, ne taip malonu, t.t. – lyg pasigauti venerinę gėrybę ar nelauktai tapti tėvu būtų kur kas patogesnė ir malonesnė alternatyva). Nejau neįmanoma sugalvoti geriau?
(24) 2013-03-05 0
„Microsoft“ pirmininkas Bilas Geitsas, „Facebook“ generalinis direktorius Markas Zuckerbergas ir „Twitter“ įkūrėjas Džekas Dorsey video įrašu kreipėsi į moksleivius ir mokyklas, norėdami paskatinti mokyti ir mokytis programavimo pagrindų.
(0) 2013-02-20 0
Vienas iš korporacijos Microsoft įkūrėjų Bilas Geitsas (Bill Gates), kaip žinia, savo laiku prezidento pareigas perdavė Steve Ballmer, tačiau tai nereiškia, jog jis nesidomi savo kompanijos likimu ir nepergyvena už ją.
(23) 2013-02-15 0
Vienas iš kompanijos Microsoft įkūrėjų ir buvęs generalinis direktorius Bilas Geitsas (Bill Gates) pastaruoju metu buvo iškritęs iš IT bendruomenės akiračio, kadangi nusprendė susikoncentruoti į labdaringą veiklą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos