Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Biobaterijos
 
 

Biobaterijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-08-26 19
Atokiose pasaulio vietose kasdieniai prietaisai, pavyzdžiui, baterijos, yra prabanga. Medicininiams prietaisams šiose vietose dažnai trūksta elektros energijos, o įprastos baterijos ten yra per brangios. Dėl šios priežasties mokslininkai sukūrė naują bateriją, kurioje energiją gamina bakterijos.
(0) 2017-12-11 12
Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą. Jie patys nesikuklindami teigia, kad ji praverstų daugeliui žmonių, o ir taip aišku, kad tai - svarbus ir gana netikėtas išradimas. Kas tai? Ogi baterija, bet niekaip neatspėsite, kaip ji įkraunama.
(5) 2016-04-22 8
Dabar, kai Žemė susiduria su iškastinio kuro, taršos ir klimato kaitos problemomis, ypatingai svarbūs atsinaujinantys ištekliai. Tarp tradicinių saulės, vėjo ir hidroelektrinių atsinaujinančių išteklių gali būti minimas ir šlapimas, rašo huffingtonpost.com.
(0) 2011-12-21 0
Sony atstovas Tisato Kicukava palygino iš naujos technologijos gaunamą elektros energiją su ta, kurią gauna termitai, valgydami medieną.
(11) 2010-06-22 0
Mokslininkai iš bendrovės „Yissum Research Development Company“, priklausančios Jeruzalės žydų universitetui, paskelbė apie labai paprastos ekologiškos organinės baterijos sukūrimą, kurios pagrindiniu komponentu yra paprastos bulvės.
(13) 2010-05-19 9
Kuo arčiau magistro ir bakalauro darbų gynimai, tuo brangiau kainuoja pirkti baigiamuosius studijų darbus. Juos jau siūlo ne tik nelegaliai šia veikla užsiimantys pavieniai asmenys, bet ir įmonės, „dėl augančio poreikio“ visoje Lietuvoje ieškančios įvairių sričių specialistų, sugebančių „kokybiškai rašyti kursinius, bakalauro ir magistro darbus ir garantuoti, kad jų vertinimai siektų aukštesnius nei vidutinius balus“.
(5) 2010-05-19 0
Japonijos bendrovė „Sony“ pristatė miniatiūrinį maitinimo elementą, energiją išgaunantį iš vaisių sulčių. Jo prezentacija įvyko JAV mokslo kongrese.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos