Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Biodegraduojantys gaminiai
 
 

Biodegraduojantys gaminiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-03 2
Vis didėjant suvokimui, kad kiekvienas privalome rūpintis mus supančia aplinka, plastikinės pakuotės vis dar išlieka viena dažniausiai naudojamų pakuotės rūšių. Skaičiuojama, kad metinėmis plastiko atliekomis būtų galima net keturis kartus apjuosti Žemę. Net kelis šimtus metų yrančioms pakuotėms iš plastiko nuolat ieškoma alternatyvų, viena jų – biopakuotės.
(1) 2019-04-22 13
Iš celiuliozės gaminami kompozitai yra viena sparčiausiai besivystančių gamybos šakų plastikų pramonėje. Kompozitai populiarėja, nes yra tvari alternatyva naftos produktams – plastikams.
(3) 2018-11-21 9
Visame pasaulyje tiriami ir diegiami nauji celiuliozės gavimo ne tik iš medienos, bet ir, pavyzdžiui, iš žolių, būdai.
(0) 2018-10-07 26
Britų startuolis „Ooho“ išrado originalus vandens ir kitų gėrimų įpakavimus, kai skystis yra burbule, pagamintame iš augalinės plėvelės.
(0) 2018-07-25 21
Biologiškai suyrantis plastikas, kurį bus galima be jokios žalos aplinkai išmesti drauge su maisto atliekomis, rinkoje gali pasirodyti per artimiausius metus. Mokslininkai teigia, kad rado genialų būdą kaip „medžių klijus“ paversti pakuotėmis.
(2) 2014-06-11 14
Belgijoje, Briuselio šiaurinėje dalyje jau trečius metus vykdomas pilotinis projektas, kurio tikslas - sukurti visiškai suyrančią medžiagą, galinčią pakeisti įprastą plastiką.
(1) 2011-11-15 0
Sportinės aprangos gamintoja „PUMA“ paskelbė, jog intensyviai ieško būdų gaminti kompostuoti tinkamas kelnes, marškinėlius bei avalynę. Vokiečių kompanija siekia, kad sudėvėtą sportinę aprangą būtų galima sudėti į kompostavimo dėžę šalia bulvių lupenų ir kiaušinių lukštų arba tiesiog užkasti darže, skelbia „Guardian“.
(0) 2011-08-10 0
Dar balandžio pradžioje kompiuterių gamintojas „Dell“ paskelbė apie ketinimus nešiojamuosius ir personalinius kompiuterius gabenti iš grybų pagamintose pakuotėse, o rugsėjį jau bus paruošta pirmoji gaminių partija su naujomis pakuotėmis.
(11) 2010-06-22 0
Mokslininkai iš bendrovės „Yissum Research Development Company“, priklausančios Jeruzalės žydų universitetui, paskelbė apie labai paprastos ekologiškos organinės baterijos sukūrimą, kurios pagrindiniu komponentu yra paprastos bulvės.
(11) 2010-02-19 2
Britų mokslininkai iš cukraus sukūrė naujos rūšies plastiką, iš kurio pagamintos maisto produktų pakuotės suyra per kelis mėnesius. Londono Karališkojo koledžo tyrinėtojai rado būdą, kaip iš cukraus, esančio sparčiai augančiuose medžiuose ir žolėse, pagaminti polimerą, tinkamą naudoti gaminant plastikines maisto pakuotes.
(2) 2009-01-02 0
Nors daugelis iš mūsų negali apsieiti be kreditinių kortelių teikiamo patogumo, o jų pakartotinio panaudojimo galimybė yra išties pagirtina, jų gamybai naudojamas plastikas gamtai nėra toks draugiškas kaip norėtųsi. Tiesa, gerų naujienų pasirodė ir šioje srityje - JAV bankas "Discover" pradėjo platinti pirmąją pasaulyje kortelę, pagamintą iš biodegraduojančio plastiko. Tiesa, ar šis plastikas tikrai biodegraduojantis, kol kas lieka neaišku.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos