Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bitės
 
 

Bitės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-11-22 36
Pesticidai, kurie yra naudojami žemės ūkyje, naikina bites darbininkes ir mažina jų gebėjimą rinkti maistą. Tai lemia, kad tie augalai, kuriems bitės yra reikalingos dauginimuisi, taip pat nukenčia.
(5) 2012-06-21 0
Šnekant metaforiškai: šikšnosparniai krenta kaip musės. JAV Žuvų ir laukinės gamtos tarnyba suskaičiavo, kad vien Šiaurės Amerikoje nuo paslaptingos naujos grybelinės ligos mirė iki 6,7 mln. sparnuotųjų pelių.
(9) 2012-04-30 1
Kas sieja bites ir varles? Nuoga tiesa – abi rūšys masiškai nyksta. Tai prasidėjo visai neseniai, o mastas gąsdina ne vieną mokslininką. Blogiausia, kad abiejų rūšių žudikas toks pats paslaptingas kaip Džekas Skerdikas – niekas tiksliai negali pasakyti, kas jis ar jie. Kitaip nei 1888 m. siautusio serijinio žudiko istorija, gamtosauginė versija juda į priekį. Lėtai, bet juda. Tačiau apie viską – nuo pradžių.
(3) 2012-04-20 1
Ant kinų bitininko She Pingo nutūpė maždaug 331 tūkstantis bičių – taip jis siekė naujo šios srities pasaulio rekordo, praneša independent.co.uk.
(7) 2012-03-15 0
Besidomintieji gamtos pasauliu, ko gero, puikiai prisimena prieš keletą savaičių portale technologijos.lt publikuotą šokiruojantį vaizdo siužetą, kuriame užfiksuota, kaip keliasdešimt japoninių vapsvų per keletą valandų nukariauja ištisą europinių bičių avilį. Panašu, kad mūsų kraštų bitelės tam tikrų gynybinių manevrų galėtų pasimokyti iš kovos menus nepriekaištingai įvaldžiusių japoninių bičių. Šios nuo kraugerių japonių vapsvų išmoko apsiginti ...
(13) 2012-01-16 9
Gamta gali būti ne tik kerinti, nuostabi, bet ir… pasibaisėtina. Kaip kitaip pavadinti antpuolį, kurio metu 30 tūkst. europinių bičių avilį vos per 3 valandas vardan skanesnio kąsnio sunaikina 30 japoninių vapsvų būrys?
(17) 2012-01-05 0
Mokslininkai iškėlė prielaidą, kad dėl masinės bičių mirties pasaulyje galėjo būti kaltos parazitinės musės. Spartus bičių nykimas pasireiškia bičių darbininkių išmirimu medaus nešėjų kolonijoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos