Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » BlackBerry
 
 

BlackBerry

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-02-16 14
Rodos, dar vakar nešėme išryškinti atostogų fotojuostą ir kelias dienas laukėme dažais kvepiančių nuotraukų. Arba skubėjome išsinuomoti VHS vaizdajuostę su vos prieš metus kine prasisukusiu filmu. O ar pamenate, kai skubėjote atsisiųsti naują telefono melodiją? Šiandien tokie nostalgiški prisiminimai kelia šypseną, bet linksma ne visiems: prie pokyčių prisitaikyti nesugebėjusios technologijų kompanijos dabar skaičiuoja grašius ar apskritai liko tik istorijos paraštėse.
(1) 2020-02-11 6
Pirmosiomis vasario dienomis elektronikos prekių gamintojas „TCL“ paskelbė nuo šiol nebeišleisiantis naujų „Blackberry“ telefonų modelių, o nuo rugpjūčio 31 d. sustabdantis prekybą esamais. Tai reiškia, jog šio prekės ženklo įrenginį įsigyti galima iki šių metų rugpjūčio, nors iki 2022-ųjų rugsėjo telefonų programinė įranga ir toliau bus prižiūrima. „Bitės Profai“ pasakoja, kuo „Blackberry“ buvo ypatingi, kodėl sužavėjo garsenybes, tarp kurių – net ir JAV prezidentas, bei kodėl šių įrenginių pasitraukimas neturėtų stebinti.
(8) 2018-08-17 -1
1983 m. metais pasirodė pirmas mobilusis telefonas. Šiandien, praėjus 35-iems metams po jo atsiradimo, šis įrenginys gerokai pasikeitė. Dabar jį vadiname išmaniuoju telefonu, kartais jis vargiai telpa mūsų kelnių kišenėje, o telefonu atliekamos funkcijos dažnai prilygsta toms, kurias anksčiau darydavome vien kompiuteriais. Bet šis pokytis neįvyko iš karto. Per ilgus metus telefonai keitėsi palengva, o ryžtingas naujoves juose išdrįsdavo įdiegti tai vieni, tai kiti gamintojai. Tad „Bitės Profai“ siūlo dar kartą prisiminti tuos telefonus, kurie sukėlė didžiausius pokyčius ir įmynė giliausius pėdsakus mobiliųjų istorijoje.
(0) 2016-02-04 9
Kanadiečių bendrovė „BlackBerry“ 2015 metais žengė svarbų žingsnį savo istorijoje – išleido išmanųjį telefoną „Priv“, kuris tapo pirmuoju jų prietaisu su operacine sistema „Android“.
(8) 2015-11-07 12
Kanados bendrovė „BlackBerry“ pristatė pirmąjį išmanųjį telefoną su „Android“ operacine sistema. Fizinę klaviatūrą turintis telefonas pavadintas „Priv“, informuoja BBC.
(2) 2015-08-06 9
Kanados bendrovė „BlackBerry“ pristatė išmanųjį telefoną „Passport Silver Edition“. Pagrindinis prietaiso bruožas – kvadratinis ekranas.
(0) 2015-05-12 4
Kanadiečių bendrovė „BlackBerry“ kartu su mobiliojo ryšio operatoriais pradėjo teikti virtualių SIM kortelių paslaugą, kuri leis su vienu mobiliojo ryšio prietaisu naudoti devynis telefono numerius.
(0) 2015-03-18 1
Samsung, IBM ir BlackBerry kompanijos nusprendė apjungti savo jėgas ir sukurti saugų planšetinį kompiuterį, orientuotą į valstybinį ir verslo sektorius. Šio bendradarbiavimo rezultatas – įrenginys pavadinimu SecuTablet, kuris nuo tradicinių konstrukcijų skiriasi programiniais sprendimais, turinčiais užtikrinti svarbių duomenų apsaugą. Techninės įrangos požiūriu - tai įprastas Samsung Galaxy Tab S 10.5.
(0) 2015-03-16 18
Kanados gamintojas „BlackBerry“, kaip ir buvo tikėtasi, su trenksmu grįžo į planšetinių kompiuterių rinką.
(1) 2015-03-05 17
Kompanija BlackBerry renginyje MWC 2015 parodė naują, nebrangų išmanųjį telefoną ir prototipą, kuris dar tik kuriamas.
(0) 2015-01-17 -21
Internete pasklido gandai, kad „Samsung“ ketina įsigyti „BlackBerry“ už sumą siekiančią 7,5 mlrd. dolerių, tačiau kanadiečiai tai neigia ir teigia esą neveda jokių derybų su gamintoju iš Korėjos.
(0) 2015-01-06 10
Kompanija Sony apsaugai nuo pragaištingų hakerių atakų pradėjo aktyviai naudoti senus BlackBerry telefonus. Tai turėtų padėti išvengti naujų incidentų, panašių į įvykdytą prieš mėnesį, kai buvo nutekintas filmas „The Interview“ ir galybė tarnybinių duomenų.
(1) 2014-12-21 20
Kanadoje veikianti kompanija visai neseniai pristatė išmanųjį telefoną „Passport“, kuris leido šiam gamintojui išbrįsti iš finansinio liūno. Įrenginys taip pat reiškė ir tam tikrą ryšių nutraukimą su tradiciniais „gervuogės“ ženklo įrenginiais.
(2) 2014-08-03 2
Finansines negandas kenčianti kanadiečių kompanija BlackBerry pranešė apie ketinimus įsigyti vokiečių firmą Secusmart, kuri turi technologijų, leidžiančių šifruoti balso skambučius ir tekstinius pranešimus, perduodamus per BlackBerry mobilius įrenginius, rašo puslapis Computerworld.
(4) 2014-07-09 12
Internete jau senokai sklando gandai, jog BlackBerry ketina išleisti išmanųjį telefoną Passport su QWERTY klaviatūra ir kvadratiniu ekranu. Ekspertų teigimu, toks sprendimas leidžia išsiskirti iš konkurentų, tačiau nemažai jų abejoja, ar bus patogu dirbti su minėto formato ekranu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos