Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bluedio T3 Plus
 
 

Bluedio T3 Plus

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-14 3
„Bluedio“ yra daugeliui puikiai žinoma kompanija, kuri gamina daugybę skirtingų belaidžių ausinių. Jos daugelį itin domina savo muzikos atkūrimo galimybėmis bei patrauklia kaina ir „Bluedio T3 Plus“ ausinės yra vienos iš geriausių nebrangių belaidžių ausinių rinkoje. Muzikos mėgėjai vardija jos privalumus: 3D garso technologija, kokybė, ilgaamžė baterija, puikus garsas ir taip toliau. Bet ar tikrai jos tokios geros ir neturi trūkumų? Geros, bet trūkumų yra. Apie viską detaliai ir pakalbėsime šioje apžvalgoje.
(0) 2018-05-23 -7
Rinkoje šiuo metu yra didžiulis įvairių ausinių pasirinkimas. Kai kurios jų yra belaidės, o kai kurios - su laidu. Abu šie tipai turi savų privalumų, bet kurios ausinės groja geriau? Kodėl skirtumas apskritai egzistuoja? „NCIX Tech Tips“ nusprendė išsiaiškinti ir atliko eksperimentą.
(0) 2017-06-26 0
„Bluedio“ - viena iš tų kompanijų, kurių jums pristatinėti nebereikia. Šio gamintojo gamoje - daugybė skirtingų belaidžių ausinių, kurios žavi savo muzikos atkūrimo galimybėmis bei patrauklia kaina. 3D garso technologija, kokybiškos, ilgaamžės baterijos ir kiti privalumai jau sužavėjo ne vieną muzikos mėgėją. „Bluedio T3 Plus“ - vienos iš geriausių nebrangių belaidžių ausinių rinkoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos