Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Boeing
 
 

Boeing

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-14 0
Naujienų portalas „Mercury News“ praeitą savaitę pranešė, kad trys „Google“ vadovai, Larry Page‘as, Sergey Brinas ir Ericas Schmidtas, siūlo sumokėti 33 mln. JAV dolerių už istorinio lėktuvų angaro Moffett Field restauracijos darbų užbaigimą. Milžiniškas pastatas, kuris buvo pastatytas 3-ajame dešimtmetyje ir yra vadinamas Pirmuoju angaru, yra netoli kompanijos būstinės „Googleplex“. Taip pat yra žinoma, kad „Google“ vadovai turi gavę specialų NASA leid...
(1) 2011-11-19 0
Europos lėktuvų gamybos koncernas „Airbus“ paskelbė nutraukiąs tolimųjų reisų lėktuvų A340 gamybą, pranešė AFP, remdamasi korporacijos finansų direktoriaus Hanso Peterio Ringo pareiškimu.
(0) 2011-10-06 0
Kompanija „Boeing”, trejus metus vėluodama pagaliau baigė naujausių technologijų prikimštą lėktuvą „787 Dreamliner”.
(1) 2011-08-08 0
„Dirbk „Boeing“ – skrisk į kosmosą!“ Ko gero, tai yra įspūdingiausios darbovietėje siūlomos profesinės privilegijos, kokias tik yra tekę girdėti. Tačiau tai – ne prasimanymas. Aerokosminė bendrovė „Boeing“ iš tiesų planuoja į Tarptautinę Kosminę Stotį (TKS) siųsti savo darbuotojus.
(0) 2011-06-21 7
„Boeing“ atstovai šypsodamiesi lipo iš naujojo „Boeing 747-8 Intercontinental“, kuriuo sekmadienį atskrido į Paryžiaus aviacijos parodą. Lėktuvas, kuris yra kiek ilgesnė „Boeing 747“ versija – vienas iš labiausiai dėmesį traukiančių parodos eksponatų pirmadienį prasidėjusioje parodoje „Le Bourget“. Orlaivis nudažytas saulės spalvomis – oranžine ir raudona, kurios taip pat simbolizuoja Azijos, kaip svarbios rinkos, iškilimą.
(4) 2011-02-15 0
JAV lėktuvų gamintoja „Boeing” pristatė naujausią didelio keleivinio reaktyvinio lėktuvo modelį, praneša BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos