Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Branduolinė jėgainė Kaliningrado srityje
 
 

Branduolinė jėgainė Kaliningrado srityje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-02-14 4
Rusija nutarė gaivinti atominės elektrinės projektą Kaliningrade, nors dar rugpjūtį teigė, kad darbai sustabdyti. Tikėtina, kad Rusija sieks įtikinti Lietuvą pirkti elektrą arba parduoti švedams per naujai pastatytą tiltą. Tačiau mūsų šalyje manoma, kad rusai per palaidotą projektą ir toliau plauna pinigus. Arba tikrina Lietuvos reakciją.
(7) 2014-04-18 1
Rusija nieku gyvu nenori pripažinti, kad ketverius metus ręsti atominės pamatai Kaliningrade – betono skiedinio pripildyta duobė.
(0) 2014-04-06 0
Elektros gamybos pajėgumus Karaliaučiaus srityje galėtų padidinti naujos elektrinės, kurios degintų akmens anglį, pareiškė Rusijos vyriausybės vadovas.
(0) 2013-06-18 1
Kaliningrado srityje statomos Baltijos atominės elektrinės statybos projektas yra „laikinai" sustabdytas - svarstoma galimybė įrengti aštuonis nedidelius reaktorius, teigia projekto rangovas.
(3) 2013-06-06 0
Rusijos atominės energetikos korporacija "Rosatom", iki šiol oficialiai neigusi, jog įšaldo Baltijos atominės elektrinės (AE) Karaliaučiuje statybą, nurodė pradėti jėgainės konservavimo darbus, antradienį pranešė Rusijos naujienų portalas rugrad.eu.
(4) 2013-05-29 0
Rusijos valdžia pirmą kartą pripažino, kad nėra taip paprasta Karaliaučiaus sritį paversti Baltijos valstybių energetikos donore. Pasirodę svarstymai mažinti Karaliaučiuje statomos Baltijos AE galias rodo, kad „žaidimo taisyklės kai kada nustatomos ne tik Maskvoje“, rašo Rusijos dienraščio „Komersant“ apžvalgininkas Vladimiras Dzaguto.
(6) 2013-04-20 0
Vokietija ateityje neimportuos elektros energijos, kuri bus pagaminta Kaliningrado srityje statomoje Baltijos atominėje elektrinėje ir abejojama, kad tai darys kaimyninės šalys. Tai žurnalistams pareiškė Vokietijos Bundestago „žaliųjų“ frakcijos atstovas energetinės politikos klausimams Oliveris Krischeris, skelbia RIA „Novosti“.
(4) 2013-04-06 0
Rusijos atominės energetikos milžinas “Rosatom” pasiruošęs finansuoti elektros jungtį tarp Lenkijos ir Rusijos Karaliaučiaus srities - ja būtų tiekiama elektra iš būsimos Baltijos atominės elektrinės (AE), taip pat tranzitu per Lietuvą, nurodė vienas bendrovės vadovų.
(0) 2013-04-02 0
Vasario 27 d. vyko Geopolitinių studijų centro surengta apskritojo stalo diskusija „Lietuvos ir Lenkijos santykiai“, kurioje, be kitų klausimų, aptartos abiejų valstybių energetinio ir ekonominio bendradarbiavimo aktualijos. Toliau pateikiami įdomesni momentai iš pasisakymų ir diskusijų energetinių problemų klausimais.
(11) 2013-03-06 0
Dalyvauti Visagino atominės elektrinės projekte Rusijos koncerno "Rosatom" niekas nekviečia, o pati bendrovė nesisiūlo, teigia Rusijos atominių technologijų milžinės interesams atstovaujančios bendrovės "Rusatom Overseas" viceprezidentas Aleksandras Mertenas.
(7) 2013-02-04 0
Rusija gali prisivilioti baltarusių specialistus savo atominių elektrinių (AE) statyboms, be to, šalys neatmeta galimybės Baltarusijos AE pastatyti dar du reaktorius, per iškilmingą ceremoniją, skirtą darbų pradžiai ties antrojo Baltarusijos AE bloko pamatais, sakė Rusijos valstybinės korporacijos „Rosatom“ generalinis direktorius Sergejus Kirienko.
(4) 2013-01-17 0
Praėjusių metų pabaigoje Geopolitinių studijų centras surengė tarptautinę konferenciją „Branduolinės energijos trikampis – regioniniai ir globalūs branduolinės energijos iššūkiai“. Jos dėmesio centre buvo Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos atominių elektrinių (AE) projektai, jų ekonominis pagrįstumas ir geopolitinė reikšmė. Renginyje buvo išsakytos kelios vertingos mintys.
(28) 2012-06-12 -1
Lietuvą apsups branduoliniai monstrai Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Nepaisant branduolinės energetikos krizės elektrinę ruošiasi statyti ir Lietuva. Apie kuriamo branduolinio trikampio pasekmes Lietuvai Balsas.lt kalbėjo su Rusijos branduoliniu fiziku, vienu iš žymiausiu branduolinės energetikos priešininkų, Andrejumi Ožarovskiu. Šis žmogus aktyviai dalyvauja daugybėje iniciatyvų, kurios padeda kelti klausimus apie branduolinės energetikos grėsmes, prisideda prie di...
(1) 2012-03-09 0
Baltijos atominę elektrinę Rusijos Kaliningrado srityje projektuojanti organizacija koreguos pirminį projektą, šis darbas tęsis iki rudens, o pakeitimus turės įvertinti valstybinė ekspertizė.
(3) 2011-11-24 0
Rusijos valstybinė bendrovė „Rosatom“, Kaliningrado srityje statanti Baltijos atominę elektrinę (AE), planuoja, kad ji elektrą pradės gaminti 2016 m. Baltijos AE projekto vadovas ir „Rosatom“ programų direktorius Sergejus Bojarkinas atmeta Lietuvos pusės teiginius, kad nesulaukiama atsakymų dėl šios jėgainės statybos ir atkerta, kad patys rusai nesulaukia atsakymų dėl juos esą neraminančio lietuvių pasirinkto japoniško reaktoriaus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos