Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Branduolinis ginklas
 
 

Branduolinis ginklas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-05-13 12
Oficiali taikos sutartis su Šiaurės Korėja šiuo metu, tiesą sakant, galėtų padaryti daugiau žalos nei atnešti naudos – netgi tapti pretekstu pradėti naują karą. Nepaisant potencialios grėsmės, JAV prezidento Baracko Obamos administracija nesiliauja apie tokią sutartį kalbėjusi.
(7) 2016-05-12 21
Rusija ketina išmėginti naują atominę bombą skraidinančią raketą, kuri yra tokia pažangi, kad per kelias sekundes po paleidimo galimai sugebėtų apeiti NATO priešraketinę gynybą ir sunaikinti didelę dalį Europos.
(3) 2016-05-09 2
Oksfordo „Pasaulinių prioritetų projektas“ (Global Priorities Project) sudarė tiek gamtinių, tiek nuo žmogaus veiklos priklausančių katastrofų, kurios galėtų pražudyti nemažą dalį pasaulio gyventojų, sąrašą.
(0) 2016-05-06 8
Šiaurės Korėjoje penktadienį prasideda renginys, kokio šalis nematė 36 metus. Per valdančiosios partijos suvažiavimą baiminamasi tikro sprogimo – ir tiesiogine, ir perkeltine prasme.
(0) 2016-05-02 16
Naujasis Šiaurės Korėjos povandeninis laivas, galintis leisti branduolines raketas – pavojingai primityvus ir nepatikimas, tačiau šalies lyderis Kim Jong Unas nori pasaulį įtikinti, kad jam nepritrūktų sveiku protu nepaaiškinamos drąsos juos panaudoti tikrai atakai. Kol kas jam sekasi neblogai, skelbia „The Daily Beast“.
(1) 2016-04-04 37
Šiaurės Korėjos vykdomi požeminiai branduolinio ginklo sprogdinimai gali pažadinti galingą ugnikalnį, kuris praeityje sukėlė katastrofiškus padarinius.
(0) 2016-04-04 8
Vašingtone vykusiame branduolinio saugumo susitikime JAV prezidentas Barackas Obama įspėjo, kad didžiausią pavojų pasauliui sukeltų „Islamo valstybės“ džihadistų pasigamintas arba pavogtas atominis ginklas, rašo „The Independent“.
(1) 2016-03-30 43
Branduolinių bandymų metu susprogdinti užtaisai tam tikroje teritorijoje viską tiesiog išgarina. Jei branduolinis bandymas vykdomas po žeme, susiformuoja vadinamasis slūgsninis krateris, kuris yra ne kas kita, o dirbtinės kilmės smegduobė. Tiesa, verta pamatyti ir procesą, kurio metu žemė per kelias sekundes šiurpiai subanguoja ir suslūgsta į atominio sprogimo išraustas pragarmes. Kaip tik tai užfiksuota šiame Šaltojo karo laikų dokumentiniame fragmente.
(8) 2016-03-22 43
Branduoliniai sprogimai – galingiausi žmonijos sukurti ginklai ne tik dėl įtakos žmogaus organizmui ir tolesniam gyvenimui patyrus radionuklidų apšvitą, bet ir dėl šių sprogimų galios. XX a. branduolinio ginklavimosi varžybos įsibėgėjo taip, kad tiek Rytai, tiek Vakarai testavo vis didesnes ir vis galingesnes branduolines bombas. Jūsų dėmesiui – dešimt galingiausių branduolinių sprogimų žmonijos istorijoje.
(5) 2016-03-07 5
Greitu metu Rusija ketina surengti per pastaruosius 25-erius metus didžiausius branduolinių raketų bandymus. Kaip skelbia Vokietijos laikraštis „Bild“, kurį cituoja Rusijos žiniasklaida, per pratybas ketinama išbandyti 16 nuotolinių raketų.
(6) 2016-03-04 10
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas reaguoja į Jungtinių Tautų paskelbtas naujas sankcijas. Režimo lyderis nurodė, kad šalies turimi branduoliniai užtaisai turi būti parengties būsenos, nes juos gali tekti bet kurią akimirką panaudoti, skelbia BBC.
(1) 2016-02-24 18
Įtakingas amerikiečių strateginis karybos centras (RAND) neseniai paskelbė analizę, kurioje nurodoma, jog Rusija gali užimti NATO nares Estiją, Latviją ir Lietuvą vos per 60 valandų. Tačiau simuliacijose, leidusiose padaryti tokias išvadas, nebuvo kalbama apie branduolinių ginklų panaudojimą.
(9) 2016-02-19 26
<i>Naujos kartos ryšių palydovai pasirodė esantys per sunkūs, kad juos būtų galima pakelti turimomis raketomis nešėjomis.<br />RF gynybos ministerija nupirko keturis ryšių palydovus „Merid
(5) 2016-02-07 -1
<i>Šiaurės Korėja išbandė balistinę raketą, praneša Reuters, remdamasi Pietų Korėjos Gynybos ministerija.</i>
(2) 2016-02-02 50
Hirošima pagal sovietus: 1972 metais Ukrainos Charkovo srityje buvo susprogdintas branduolinis užtaisas. Slapčiomis, niekam nežinant. Kaip eksperimentas su gyvais žmonėmis, rašo „Livejournal.ru“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos