Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Branduolinių jėgainių apsaugos sistemos
 
 

Branduolinių jėgainių apsaugos sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2019-09-20 44
Nedidelė britų kompanija „Moltex Energy“ sutelktinio finansavimo būdu neseniai surinko 6 milijonus svarų investicijų. Šie pinigai bus panaudoti naujo tipo branduoliniams reaktoriams sertifikuoti. Tačiau kuo ypatingi stabilūs druskos reaktoriai ir kodėl mes turėtume manyti, kad jiems priklauso branduolinės energetikos ateitis?
(0) 2016-10-17 7
Baltarusijos atominės elektrinės statybos aikštelėje sustiprintos priemonės, kad nenutekėtų jokia informacija, susijusi su branduoliniu objektu, rašo Tatjana Ivanova portale „naviny.by“.
(0) 2013-03-25 0
Elektros gedimą, dėl kurio išsijungė cunamio nuniokotos Fukušimos atominės jėgainės aušinimo sistemos, galėjo sukelti žiurkė, praėjusią savaitę pranešė šią Japonijos elektrinę valdanti bendrovė, o šis incidentas atskleidžia, kad pastangos užtikrinti šio objekto saugumą gali būti labai netvarios.
(41) 2012-08-31 0
Energetika – bene svarbiausia tema XXI amžiaus pasaulyje. Nuo to, kaip ir kurios energetikos sritys bus vystomos, priklauso žmonijos likimas. Mes privalome įvertinti visas alternatyvas ir įvairių energijos šaltinių efektą mūsų planetai, jos biosferai bei atmosferai.
(50) 2012-05-03 0
Vienas „Greenpeace“ aktyvistas trečiadienį motorizuotu parasparniu įskrido į Prancūzijos pietryčiuose esančios Biužė atominės elektrinės teritoriją, pranešė policija.
(3) 2011-05-18 0
Nors iki šiol buvo manoma, kad rimčiausią smūgį Fukušimos Dajiči atominei elektrinei sudavė ir aušinimo sistemas iš rikiuotės išvedė cunamio banga, aiškėja, jog 9 balų žemės drebėjimas pirmojo branduolinio reaktoriaus aušinimą sutrikdė cunamio bangoms dar neatūžus, informuoja NewScientist.com.
(57) 2011-04-29 2
Dabartiniu metu viso pasaulio šalys skuba iš naujo peržiūrėti savo branduolinės energetikos planus – baiminamasi naujų Fukušimai prilygstančių „netikėtumų“. Tačiau šios srities specialistai žvelgia į ateitį – kuria mažesnius, saugesnius reaktorius, suprojektuotus taip, kad smarkiai sumažintų katastrofų tikimybę. Bet ar taip įmanoma užtikrinti branduolinį saugumą?
(5) 2010-07-21 0
Vokietijos valdžia atominių jėgų apsaugai leido naudoti naują techninę priemonę – rūko granatas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos