Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Branduolinių jėgainių poveikis aplinkai
 
 

Branduolinių jėgainių poveikis aplinkai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-07-02 52
Černobylis tapęs tikru katastrofos sinonimu. 1986 metais įvykusi branduolinė tragedija, neseniai atgijusi tikroviškame to paties pavadinimo seriale, onkologinėmis ligomis susargdino tūkstančius žmonių, o kadaise klestėjusį miestą pavertė vaiduokliu.
(15) 2016-01-13 22
2015 me­tų gruo­džio mė­ne­sį Pa­ry­žiu­je vy­ku­sių tarp­tau­ti­nių de­ry­bų me­tu bu­vo pa­reng­tas pa­sau­li­nis su­si­ta­ri­mas iki 2100 me­tų ap­ri­bo­ti bend­ros vi­du­ti­nės pa­sau­lio temp­er­at­ūr­os ki­li­mą iki ma­žiau ne­gu 2°C, pa­ly­gi­nus su prieš­ind­ustr­in­­­i­u lai­ko­tar­piu. Ne­ma­žai tarp­tau­ti­nių or­ga­ni­za­ci­jų tei­gia, kad kli­ma­to kai­tos švel­ni­ni­mo kon­teks­te bran­duo­li­nė en­erg­et­ika tu­rė­tų bū­ti pri­pa­žįs­ta­mas kaip tva­rus ener­gi­jos šal­ti­nis ir ver­ti­na­mas ly­gio­mis tei­sė­mis su ki­tais ma­žus šil­t­na­mio efek­tą su­ke­lian­čių du­jų kie­kius ge­ne­ruo­jan­čiais ener­gi­jos ga­my­bos bū­dais.
(0) 2014-07-31 5
Nuo Fukušimos elektrinės avarijos praėjo jau 3 metai, tačiau mokslininkai vis dar atranda naujų nelaimės padarinių... O kaip tai atsiliepė aplinkinėje teritorijoje gyvenusiems gyvūnams?
(7) 2013-10-16 0
Viešam svarstymui Lietuvoje pateiktas Baltarusijos Astravo atominės elektrinės poveikio aplinkai vertinimas (PAV) lietuvių kalba yra nesuprantamas. Dokumente, kuris skirtas supažindinti Lietuvos visuomenę su Baltarusijos planais, ne tik gausu kalbos klaidų, bet atrodo, jis yra verstas interneto programų.
(5) 2013-10-11 0
Lietuva jau spėjo padaryti išvadas apie Baltarusijos atsiųstą į lietuvių kalbą išverstą Astravo atominės elektrinės (AE) tarpvalstybinį poveikio aplinkai vertinimą. Valstybinėms institucijoms dokumentas sukėlė nemažai abejonių. Manoma, kad jis išverstas tiesiog kompiuteriu. Tačiau mokslininkai sako, kad dėl visko nerimauti tikrai nereikia, bet atsargumo dėlei Vilniaus evakuacijos planą geriau turėti.
(3) 2013-08-12 0
1986-aisiais įvykusi Černobylio atominės elektrinės tragedija ir dideliu mastu išplitusi radiacija paliko žymių – tai matyti ir iš toje teritorijoje tebeaugančių medžių. Didžiausi padariniai buvo matomi pirmus penkerius metus, tačiau pasekmės tęsiasi. Labiausiai paveikti – jaunesni medžiai.
(2) 2013-04-22 0
„Taigi dabar aš ganėtinai apsaugotas. Turėjau užsimauti dvi poras kojinių, keturias poras pirštinių, apsivilkti skafandrą, užsidėti kepurę ir dujokaukę. Dabar aš pasirengęs“, – taip kalba britų transliuotojo BBC reporteris Rupertas Wingfieldas-Hayesas, kuris tuoj apsilankys vienoje iš pavojingiausių pasaulio vietų. Apsauginiais drabužiais aprengtiems žurnalistams aprodomos Fukušimos atominės jėgainės patalpos, kuriose radiacijos lygis labai aukštas.
(5) 2013-04-17 0
Espo konvencijos Įgyvendinimo komitetas pripažino, jog Lietuvos pastabos Baltarusijai dėl statomos Astravo atominės elektrinės (AE) yra pagrįstos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos