Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Bučiniai ir jų fiziologija
 
 

Bučiniai ir jų fiziologija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-11-08 3
Bučiavimasis yra vienas iš didžiųjų gyvenimo malonumų. Vienas bučinys gali prašviesinti jūsų dieną, pagerinti santykius, pakelti nuotaiką, suartinti su jūsų antra puse. Tačiau bučiavimasis yra šiek tiek keistas - kam mums reikalingas trumpas prisilietimas lūpomis? Kodėl mes tam gaištame laiką?
(0) 2018-11-05 5
Yra daug priežasčių, kodėl liesdami, apkabindami ir bučiuodami žmones, kuriuos mylime, jaučiamės jaukiai ir saugiai. Išsiaiškinkime, kokį poveikį meilės apraiškos turi mūsų sveikatai ir gerai savijautai.
(0) 2018-06-11 6
Nenoriu, kad žmonės nustotų bučiuotis, tačiau kai kuriais atvejais bučinys gali kelti grėsmę mylimojo sveikatai, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Pasak jo, reikia būti atsargiais, nes bučiniu perduodamos trys ligos.
(0) 2018-04-06 5
Geri santykiai yra ne tik laimingos santuokos pagrindas, bet turi ir didelę įtaką sveikatai, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. O būdai, kaip gerinti santykius, nesudėtingi, teigia medikas, – dažnai užtenka nepamiršti apsikabinti ar tiesiog bučiuotis.
(3) 2018-02-05 3
Žmonių elgesio tyrimai gali būti labai sudėtingi. Problema yra ta, kad žmonėms visada sunku nuoširdžiai atsakyti į klausimus. Net jei patys apie tai nesusimąstome, dažnai atsakydami į klausimą galvojame ne tik kaip pateikti tiesą, bet ir ką tai pasako apie mus pačius. Todėl kartais paprasti tyrimai, vykdomi anoniminių apklausų metu pateikia gana įdomių rezultatų.
(0) 2018-01-01 5
Laikrodis muša vidurnaktį, visi laiko putojančio vyno ar šampano taures ir pradeda bučiuotis. Per visą laisvą pasaulį nusirita nenugalima bučinių banga. Bet kodėl? Kada žmonės Naujųjų metų dieną nusprendė pradėti aistringu bučiniu?
(0) 2017-10-03 4
Mokslininkai teigia, kad aistringi bučiniai turi teigiamos įtakos žmogaus sveikatai. Bučiuojantis išsiskiria laimės hormonai, todėl bučinys suteikia didelį pasitenkinimą. Tačiau tai toli gražu yra ne vienintelė bučinių nauda.
(0) 2017-07-28 -2
Bučiavimasis, gerai pagalvojus, yra keistas užsiėmimas. Iš tikrųjų, jis šiek tiek glumina mokslininkus ir tiksli bučinių paskirtis dar nėra žinoma. Tačiau bučiavimosi tyrimai atskleidžia vis naujų įdomybių. Pavyzdžiui, ką tik buvo atskleistas vienas dalykas, kurį bučiuodamiesi darome visi, bet nepastebime.
(4) 2017-01-01 -21
Nuotolinio bučinių perdavimui skirtą įrenginį „Kissenger“ sugalvojo Didžiosios Britanijos studentė Emma Yann Zhang. Jos manymu, šis įrenginys taps nepakeičiamu daiktu įsimylėjusiems asmenims, kurie švenčių metu yra skirtinguose miestuose. „Kissenger“ skirtas dvipusiam ryšiui ir leidžia naudotojams vienu metu siųsti bučinius ir juos gauti.
(0) 2016-12-13 19
Visi turime šiokių tokių elgesio keistenybių ir tai yra visiškai normalu. Tačiau kai kuriuos dalykus nuo gimimo darome visi, o mokslas negali pateikti patikimo paaiškinimo kodėl. Šiame straipsnyje pateikiame keletą kasdienių mūsų veiksmų, kuriems mokslas neturi užtikrinto paaiškinimo.
(4) 2016-08-31 38
Septyniolikmetis vaikinas mirė po to, kai aistros pagauta jo mergina pabučiavo jo kaklą. Medikai tik po kurio laiko suprato, kas iš tiesų įvyko, pranešė theladbible.com.
(0) 2015-03-18 17
Instrukcijų, kaip reikia bučiuotis, niekas niekam neduoda. Žinoma, galima pavartyti populiarius žurnalus ir prisigaudyti daugybę gudrių idėjų, tačiau vargu, ar tai padės jums išmokti bučiuotis tobulai. Bakadesuyo.com siūlo į šį nemokslišką reikalą pažvelgti iš mokslinės pusės ir perspėja: neturėkite iliuzijų, nes tai, kaip jūs bučiuojatės, yra labai svarbu!
(0) 2014-11-25 1
Vieno bučinio, trunkančio 10 sekundžių, metu žmonės gali apsikeisti per 80 mln. bakterijų. Tai išsiaiškino Olandijos mokslininkai, ištyrę 21 poros bučiavimosi įpročius, skelbia BBC.
(3) 2014-09-22 36
Ar kada susimąstėte, kaip atrodytų lytinis aktas skenuojant jį magnetiniu rezonansu? Mokslo vardan porelė įsimylėjėlių sutiko dalyvauti eksperimente ir padėti mums tai išvysti.
(0) 2014-02-07 -5
Nežinia, kokie buvo pojūčiai bučiuojantis su filmavimo kamera burnoje. Tačiau ko nepadarysi dėl saldžių pažinimo vaisių!

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos