Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Burnos higiena
 
 

Burnos higiena

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-11-07 12
Prastas kvapas iš burnos – gana paplitusi problema, ir tie mitai, kurie yra platinami šia tema, tikrai nepadeda jos spręsti, rašoma BBC. Leidinys surinko keturis pagrindinius mitus apie šią subtilią problemą.
(3) 2017-10-30 2
Gyvename technologijų amžiuje. Įvairūs išmanieji prietaisai lengvina kasdienes gyvenimo užduotis, kuria naujas galimybes, o kai kurie netgi padeda atlikti kasdienes higienos užduotis. Štai ką technologijų žurnalistai pasakoja apie „Xiaomi Soocas X3“ elektrinį dantų šepetėlį.
(0) 2017-10-10 6
Nuo mūsų sveikatos priklauso ir darbingumas, ir savijauta. Niekas nenori iškristi iš sau įprasto gyvenimo ritmo dėl kokios nors ligos. Tačiau kartais pasitaiko situacijų, kuomet nežinome, kaip elgtis. Ar galima plautis rankas nešvarioje kriauklėje? Ar nutiks kas nors blogo, jei pasiskolinsime dantų šepetėlį? O nosies purškalą?
(0) 2017-08-08 6
Kaip jau ne kartą sakėme, „Xiaomi“ ruošiasi pagerinti viską. Ši bendrovė gamina išmaniuosius telefonus, laikrodžius, veiksmo kameras, garso įrangą, tačiau nemažą dalį savo dėmesio skiria ir namų apyvokos daiktams ir higienos prekėms. Kuo gi ypatingas „Xiaomi“ dantų šepetėlis?
(0) 2017-07-21 89
Įsivaizduokite, kad kokybiškai išsivalyti dantis sugaištumėte vos 10 sekundžių ryte ir vakare, o gaunamas rezultatas pranoktų jūsų lūkesčius. „Amabrush“ projektas, pradėtas „Kickstarter“ platformoje, sulaukė neįtikėtino susidomėjimo, ir panašu, kad artimiausiu metu taps viena geidžiamiausių burnos higienos prekių.
(2) 2017-01-23 31
Nuo širdies stiprumo priklauso mūsų bendra savijauta, gyvenimo trukmė ir kokybė. Kartais mes žalojame širdį savo blogais įpročiais, net visai to nesuvokdami. Kas kenkia mūsų širdžiai?
(0) 2017-01-17 -4
Visiems žinoma, kad maisto produktai turi galiojimo laiką. Tačiau kiek žmonių nusimano apie tai, kad įvairūs buityje naudojami objektai taip pat gali pasenti? Pradedant dantų šepetėliu ir baigiant šlepetėmis, žemiau pateikiame namų apyvokos reikmenų sąrašą, aprašytą justhealthylifestyle.com puslapyje.
(1) 2016-08-05 2
Tai vienas iš universaliausių patarimų visiems, besirūpinantiems savo sveikata – valykitės dantis ir naudokite tarpdančių siūlą. Esą tai padės išvengti dantenų ligų ir karieso.
(3) 2015-08-11 49
Dar būdami maži išmokstame praustis ir priprantame prie tos rutinos. Tačiau ji ne visada būna tinkama – kai kuriais atvejais elgiamės visiškai kitaip, nei reikėtų. Pavyzdžiui, tyrimai teigia, jog daug efektyviau purkštis dezodorantą iš vakaro, o ne ryte, kai ruošiamės eiti į pasimatymą arba verslo susitikimą.
(0) 2015-01-26 4
Jau buvo įrodyta, kad kramtomoji guma paskatina pažintines funkcijas ir sumažina apetitą. Dabar mokslininkai pagrindė dar vieną priežastį, dėl kurios verta ją kramtyti.
(5) 2014-08-15 27
Milijonai pasaulio gyventojų kasdien nieko neįtardami naudoja chemikalą, kuris skatina vėžio ląstelių augimą. Pasirodo, grėsmė slypi dantų pastoje.
(4) 2013-10-02 5
Šiai užduočiai (išsivalyti dantis) kasdien turėtume skirti bent 4 minutes. Kurios, ne paslaptis, visgi prailgsta. Laimei, viena kompanija rinkai pasiūlė trimačiais spausdintuvais gaminamus dantų šepetėlius, kurie, kaip žada bendrovė, dantis išvalys vos per 6 sekundes.
(9) 2013-09-30 22
Internete, ypač, jeigu lankotės socialiniuose tinkluose, draugai kartais pasidalina nuotrauka, kurioje pavaizduotos dantų pastų tūbelės ir mistiniai jų spalvų paaiškinimai.
(9) 2012-12-21 4
Holivudo žvaigždė Melas Gibsonas lietuvius kadaise yra pavadinęs golfo lazdomis ginkluotais aštriadančiais. Bet tiesa – dar skaudesnė: Lietuvoje tiek daug žmonių neturi jokių dantų, kad bedančiai galėtų užpildyti visą Klaipėdą ir dar liktų.
(18) 2012-07-11 0
Išrasta nauja molekulė mūsų burnos ertmę nuo ėduonies bakterijų galbūt saugos taip, jog veikiai vizitus pas odontologus bus galima pamiršti visiems laikams. Čiliečiai Chosė Kordoba (José Córdoba) iš Jeilio universiteto ir Erichas Astudilas (Erich Astudillo) iš Čilės universiteto sukūrė molekulę, kurią pavadino „Keep 32“ („Teišlieka 32”) – su aliuzija į siekiamybę išsaugoti visus 32 dantis, informuoja „Gizmodo.com“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos