Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Burnos higiena
 
 

Burnos higiena

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-07 -13
Jūs puikiai žinote, ką turite daryti, kad būtumėte sveiki. Visgi, kartais patingime ar būname pavargę. Dabar mokslininkai teigia, kad nuo vienos mūsų kasdienio ritualo dalies gali priklausyti ar susirgsime vėžiu.
(0) 2017-11-07 12
Prastas kvapas iš burnos – gana paplitusi problema, ir tie mitai, kurie yra platinami šia tema, tikrai nepadeda jos spręsti, rašoma BBC. Leidinys surinko keturis pagrindinius mitus apie šią subtilią problemą.
(3) 2017-10-30 2
Gyvename technologijų amžiuje. Įvairūs išmanieji prietaisai lengvina kasdienes gyvenimo užduotis, kuria naujas galimybes, o kai kurie netgi padeda atlikti kasdienes higienos užduotis. Štai ką technologijų žurnalistai pasakoja apie „Xiaomi Soocas X3“ elektrinį dantų šepetėlį.
(0) 2017-10-10 6
Nuo mūsų sveikatos priklauso ir darbingumas, ir savijauta. Niekas nenori iškristi iš sau įprasto gyvenimo ritmo dėl kokios nors ligos. Tačiau kartais pasitaiko situacijų, kuomet nežinome, kaip elgtis. Ar galima plautis rankas nešvarioje kriauklėje? Ar nutiks kas nors blogo, jei pasiskolinsime dantų šepetėlį? O nosies purškalą?
(0) 2017-08-08 6
Kaip jau ne kartą sakėme, „Xiaomi“ ruošiasi pagerinti viską. Ši bendrovė gamina išmaniuosius telefonus, laikrodžius, veiksmo kameras, garso įrangą, tačiau nemažą dalį savo dėmesio skiria ir namų apyvokos daiktams ir higienos prekėms. Kuo gi ypatingas „Xiaomi“ dantų šepetėlis?
(0) 2017-07-21 89
Įsivaizduokite, kad kokybiškai išsivalyti dantis sugaištumėte vos 10 sekundžių ryte ir vakare, o gaunamas rezultatas pranoktų jūsų lūkesčius. „Amabrush“ projektas, pradėtas „Kickstarter“ platformoje, sulaukė neįtikėtino susidomėjimo, ir panašu, kad artimiausiu metu taps viena geidžiamiausių burnos higienos prekių.
(2) 2017-01-23 31
Nuo širdies stiprumo priklauso mūsų bendra savijauta, gyvenimo trukmė ir kokybė. Kartais mes žalojame širdį savo blogais įpročiais, net visai to nesuvokdami. Kas kenkia mūsų širdžiai?
(0) 2017-01-17 -4
Visiems žinoma, kad maisto produktai turi galiojimo laiką. Tačiau kiek žmonių nusimano apie tai, kad įvairūs buityje naudojami objektai taip pat gali pasenti? Pradedant dantų šepetėliu ir baigiant šlepetėmis, žemiau pateikiame namų apyvokos reikmenų sąrašą, aprašytą justhealthylifestyle.com puslapyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos