Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Buvimo vietos ir indentifikacijos sistemos
 
 

Buvimo vietos ir indentifikacijos sistemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-19 10
GPS sekiklis - labai naudingas daiktas. Dauguma įsivaizduoja, kad jis yra tinkamas tik apsisaugojimui nuo vagysčių, tačiau iš tikrųjų šis įrenginys yra kur kas universalesnis. Tinklapis knowtechie.com surado 7 pagrindines priežastis, kodėl žmonės naudoja GPS sekiklius ir kaip jie palengvina gyvenimą.
(4) 2016-12-15 2
Ar galėtumėte įsivaizduoti, kaip vaikštinėjate po mėgstamą prekybos centrą, į krepšį kraunate prekes, judate link vietos, kur prekes perkelsite į maišus ir be jokių trikdžių tiesiog išeinate į lauką. Jokios būtinybės atsiskaityti, jokio monetų skaičiavimo, jokių debetinių ir kreditinių kortelių terminalų.
(0) 2016-04-15 11
Policija penktadienį pristato naują kardomąją priemonę – intensyviąją priežiūrą. Ji bus vykdoma ant įtariamojo rankos ar kojos pritvirtinus elektroninę stebėjimo priemonę, kuri perduoda informaciją apie asmens buvimo vietą.
(1) 2016-02-16 10
Lietuva yra viena iš penkių Europos valstybių, kurioje bus bandoma pilotinė sistema, leisianti itin tiksliai nustatyti į pagalbos centrą skambinančio žmogaus buvimo vietą.
(2) 2013-07-22 0
Kiek problemų kyla dėl to, kad žmogus bare padaugina alkoholinių gėrimų! Ir dar gerai, jei tai bus tik porą įbrėžimų ant veido, kai netikėtai pakilęs asfaltas padauginusiam smogs per fizionomiją. O jeigu jis nuspręs, kad yra pakankamai blaivus, kad sėstų už automobilio vairo? Tokiai situacijai užkirsti kelią turėtų „išmanusis“ pisuaras Pee Analyzer.
(8) 2013-06-16 0
Vienas iš nemaloniausių įvykių kelionėje – tai bagažas. Dažnai jo tenka ilgai laukti oro uostuose, jį gali pavogti, galų gale, jis gali tiesiog pasimesti ar nuskristi ne tuo lėktuvu, kuriuo jam priklausė.
(37) 2012-08-16 0
Jei norite būti pirmasis „truputėli“ kiborgas tarp draugų, pagalvokite apie RFID (radijo dažnio identifikavimo) technologiją įdiegtą jūsų rankoje.
(5) 2012-07-17 0
Liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojęs Probacijos įstatymas numato lygtinai nuteistų asmenų kontrolę elektroninėmis stebėjimo priemonėmis. Įrangos tiekimo konkursą laimėjusi bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, tam siūlo naudoti didžiausios Europoje elektroninės stebėjimo įrangos gamintojos „Serco Geografix Ltd“ (SGL) produktus, rašoma kompanijos pranešime spaudai.
(2) 2012-02-06 2
Programišių konferencijoje „Shmoocon“ Kristina Paget pademonstravo, kaip turint kelis šimtus dolerių kainuojančią aparatūrą, atsistojus šalia žmogaus, galima pasisavinti jo kreditinės kortelės duomenis, aukos net neliečiant.
(5) 2012-01-10 0
„Good Year“ ir toliau tobulina savo produkciją. Šį kartą kompanija neišleido jokių naujų padangų, tačiau viename iš savo naujausių produktų „RHT II“ pristatė naujovę – viduje įmontuotą mikroschemą, kuri suteikia nemažai informacijos apie padangą.
(8) 2011-12-27 0
Parlamentarai ketvirtadienį priėmė Probacijos įstatymą, kuriame numatyta nuteistojo kontrolė elektroninėmis stebėjimo priemonėmis.
(0) 2011-11-28 0
Už mobilųjį telefoną mažesniu įrenginiu įvykus nelaimei galima susisiekti su gelbėtojais bet kurioje pasaulio vietoje, net jei ten neveikia mobiliojo ryšio tinklai.
(0) 2011-09-30 0
Švedijoje darželių auklėtojos nusprendė pasivaikščiojimų ir ekskursijų metu naudoti šiuolaikines sekimo priemones. Saugumo sumetimais, siekiant „nepamesti“ vaikų, darželio personalas pradėjo naudoti GPS ir kitas žmonių buvimo vietos sekimo priemones.
(3) 2011-07-13 0
Skelbiama apie naująjį bendrovės „Cisco“ projektą, kuris bus realizuotas Čongčingo mieste Kinijoje. Projektas buvo pavadintas „Taikus Čongčingas“ (angl. – „Peaceful Chongqing“). Miesto valdžios teigimu, tai turėtų pagerinti kriminogeninę situaciją Čongčinge.
(9) 2011-06-28 0
Žiniasklaidoje pasirodė pirmieji pranešimai, jog lietuviai sukūrė bandomąją atsiskaitymų mobiliuoju telefonu sistemą ir ji jau testuojama kavinių tinkle „Coffee Inn“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos