Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Buzzas Aldrinas
 
 

Buzzas Aldrinas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-03-09 38
Neilas Armstrongas buvo žmogus, kuriam teko garbė būti pirmosios misijos į Mėnulį dalyviu. Tačiau prieš išskrendant į Mėnulį, jis turėjo išspręsti žymiai žemiškesnę problemą.
(25) 2018-04-09 44
Buzzas Aldrinas - antrasis žmogus Mėnulyje. Jo pasakojimai apie 1969 metais įvykusį apsilankymą Žemės palydove visada buvo lydimi skeptiškų replikų, nes Aldrinas visada atvirai pasakojo, kad Mėnulyje buvo ne tik žmonės. Dabar skelbiama, kad šie pasakojimai sėkmingai įveikė ir „melo detektoriaus“ testą. Ką tai galėtų reikšti?
(1) 2017-07-04 20
Praėjusios savaitės penktadienį Baltuosiuose rūmuose vyko renginys, kurio metu Amerikos prezidentas pasirašė potvarkį nurodantį atnaujinti Nacionalinę kosmoso tarybą.
(0) 2016-07-28 46
„Apollo 11“ misijos astronautas Buzzas Aldrinas prieš 47 metus vaikščiojo Mėnulio paviršiumi – jis, kartu su kolega Neilu Armstrongu, buvo pirmieji žmonės, išsilaipinę ant Žemės palydovo. Tačiau net ruošiantis tokiai išskirtinei kelionei oficialių dokumentų pildymo jiems išvengti nepavyko.
(0) 2015-03-27 23
Dar svajojate nuskristi į Mėnulį? Ten lankęsis astronautas Buzzas Aldrinas jau kelerius metus keliauja po pasaulį įtikinėdamas, kad tai jau nebeaktualu. Anot amerikiečio, dabar visiems reikia ruoštis į Marsą.
(14) 2014-07-22 40
Tai įvyko lygiai prieš 45 metus. Neilas Armstrongas tikrai lėtai nusileido kopėtėlėmis iš kosminio laivo „Appolo 11“ nusileidimo kapsulės, nušoko ant Mėnulio paviršiaus ir tarė: „Tai mažas žingsnelis žmogui, bet milžiniškas žingsnis žmonijai.“ Jis tikrai įsmeigė į dulkes JAV vėliavą ir padarė garsią antrojo žmogaus Mėnulyje, Buzzo Aldrino, nuotrauką. Lygiai po 45 m. NASA pasiūlė patiems pažiūrėti ir įsitikinti, kad viskas buvo tikra.
(0) 2014-07-18 -9
45-ųjų Neilo Armstrongo ir Buzzo Aldrino išsilaipinimo Mėnulyje metinių proga koncerna "Nike" pagamino sportinius Mėnulio batelius "Nike Air Max Lunar90". Nors daugeliui mūsų, ko gero, Mėnulio paviršiumi pasivaikščioti neteks, galbūt svajojantiems apie tai bent iš dalies šią svajonę išpildys Mėnulio bateliai. Nusėti krateriais ir tarsi išskaptuoti iš mėnulio akmens.
(0) 2013-07-02 0
Garsus astronautas Buzzas Aldrinas, tapęs antruoju žmogumi, išsilaipinusiu Mėnulyje, atmetė komercinės kompanijos pasiūlymą nemokamai pakilti į Žemės orbitą, skelbia Space.com.
(0) 2013-06-26 1
Štai jau keturiasdešimt ketveri metai, kaip Neilas Armstrongas ir Buzzas Aldrinas žengė pirmuosius žingsnius mėnulyje - atrodė, tuo metu žmonija stovėjo ties nauja kosmoso tyrimų riba. Ir tuomet atrodė - jei Mėnulis gali būti užkariautas, kodėl nesiekti toliau - kodėl nenukeliavus į kitas planetas ar kitas žvaigždžių sistemas?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos