Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Canon
 
 

Canon

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-01-06 0
„Canon“ pristatė naują kamerą „LEGRIA HF G10“, kurios kompaktiškame ir patogiame naudoti korpuse slypi profesionali vaizdo kokybė. Naujasis modelis pasižymi neprilygstamomis profesionalaus lygio funkcijomis, taip pat visiško rankinio valdymo ir meninių priemonių deriniu, taigi filmuoti nuostabius vaizdus lengva kaip niekada.
(0) 2011-01-06 0
„Canon“ papildė plataus vartojimo vaizdo kamerų „LEGRIA HF M“ seriją, pristatydama naujuspatobulintus modelius – „LEGRIA HF M41“, „LEGRIA HF M46“ ir „LEGRIA HF M406“. Tai aukščiausios kokybės jutiklinių AVCHD įrenginių kolekcija, jungianti aukštos kokybės HD raiškos vaizdo sistemą su įvairiomis smagiomis meninėmis funkcijomis.
(0) 2011-01-06 0
„Canon“ pristato naująją „LEGRIA FS400“ seriją. Tai mažiausios kada nors „Canon“ gamintos standartinės raiškos (SD) vaizdo kameros, jungiančios stilių, kompaktišką kišeninę konstrukciją ir plačiai pripažintą vaizdo kokybę.
(0) 2011-01-06 0
Pristatydama naująją „XA10“ „Canon“ išplečia augantį profesionalių vaizdo kamerų asortimentą. Tai itin kompaktiškas modelis, siūlantis neprilygstamą aukštos vaizdo kokybės, išskirtinio mobilumo ir profesionalios kontrolės derinį.
(0) 2011-01-06 0
„Canon“ pristato visiškai atnaujintas pradedantiesiems skirtas didelės raiškos (HD) vaizdo kameras – įspūdingą ir patobulintą „LEGRIA HF R“ seriją. Skirti ieškantiems geresnės už mobiliųjų telefonų ar kompaktinių vaizdo kamerų siūlomos kokybės, naujieji „LEGRIA HF R28“, „LEGRIA HF R26“ ir „LEGRIA HF R206“ modeliai sukurti tam, kad videografiją paverstų smagiu užsiėmimu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos