Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Centrinis miestų šildymas ir vėsinimas
 
 

Centrinis miestų šildymas ir vėsinimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-02-14 17
Tyrėjų komanda iš Kolorado universiteto Boulderyje ir Vajomingo universiteto sukūrė medžiagą, galinčią pastatus vėsinti net ir esant tiesioginiam saulės spindulių ant jų paviršių kritimui, ir tam nereikalaujančią vandens ar energijos sunaudojimo. Metamedžiaga gali būti gaminama didmeniniu būdu ir yra potencialiai gyvenamųjų namų ir jėgainių vėsinimą transformuoti galinti medžiaga.
(3) 2016-06-07 3
Kasmet atšilus orams ant namų durų išdygstantys pranešimai, kad kelias dienas nebus tiekiamas karštas vanduo, gyventojams sukelia nemažai nepatogumų. Ar galima ką nors padaryti?
(12) 2015-08-13 63
Karšto vandens paruošimui daugiabučiuose namuose yra naudojamas šaltas vandentiekio vanduo. Priklausomai nuo metų laiko (žiema, pavasaris, vasara, ruduo) šalto vandens atitekančio į namo įvadą temperatūra svyruoja nuo 8 iki 12℃.
(4) 2011-12-27 0
Vilniaus miesto savivaldybė pateikia duomenis apie daugiabučių namų administratorius ir bendrijas, kurių prižiūrimuose pastatuose šilumos suvartojimas mažėjo, ir kurių padidėjo. Maždaug 3000 daugiabučiai nebuvo administruojami efektyviai ir šilumos suvartojimas juose, lyginant 2010 metų lapkritį ir šių metų lapkritį – didėjo. Šilumos suvartojimas mažėjo maždaug 700 daugiabučių mieste.
(8) 2011-11-16 0
Išvarginti vasaros karščių ir didžiulių elektros energijos sąnaudų už kondicionierių darbą, Mongolijos geoinžinieriai sugalvojo unikalią idėją, kaip išspręsti abi problemas – atvėsinti miestą ir sutaupyti elektros energiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos