Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Chemija buityje
 
 

Chemija buityje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-12-16 0
Lietuva yra viena iš nedaugelio Europos valstybių, kurioje vis dar nėra uždrausta ar kaip nors ribojama naudoti fosfatus buitinės chemijos ar kosmetikos priemonėse. Tarptautinės Europos muilų, ploviklių ir priežiūros priemonių asociacijos (A.I.S.E) duomenimis, lietuviai pirmauja fosfatų suvartojimo kiekiais. Vidutinis mūsų šalies gyventojas per metus sunaudoja apie 0,33 kg fosforo. Tuo metu Suomijoje vienam gyventojui vidutiniškai tenka apie 0,09 kg (Lietuvos gamtos fondo duo...
(12) 2011-10-16 0
Naudoti purškiamus kvepalus greitai taps nebemadinga, nes juo pakeis ryjamieji kvepalai. Iki šiol atrodė, kad pasaulyje nėra tokios medžiagos, kuri galėtų atstoti dezodorantą ar sustabdyti nemalonų prakaito kvapą, tačiau greitai bus pasiūlyta naujovė – ryjami kvepalai.
(39) 2011-10-14 1
Didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamintoja „BIOK laboratorija“ žengia į naują segmentą, pristatydama pirmąją lietuvišką dantų pastų seriją „Ecodenta“, skelbiama kompanijos išplatintame pranešime spaudai.
(8) 2011-08-29 1
Egzistuoja didelė tikimybė, kad ekspertai uždraus triklozaną – antibakterinį junginį, kuris yra naudojamas muilo, kosmetikoje nuo spuogų ir valymo priemonių gamyboje. Šios medžiagos saugumu abejojama jau nuo 2010 m. balandžio mėn. Dabar JAV maisto ir vaistų valdyba ketina galutinai išsiaiškinti šį klausimą.
(12) 2011-05-27 0
„DeconGel“ – mėlynas skystis, sustingstantis į gelį, kurį galima nesunkiai nuplėšti nuo valomų paviršių – vienas iš būdų, kaip galima surinkti radioaktyvius teršalus, itin gausiai nuklojusius Fukušimos branduolinės jėgainės apylinkes. Skystis ne tik sustingsta į gelį, bet ir jame „užrakina“ mikroskopines radioaktyvias daleles bei kitus teršalus. Būtent tokia priemone Japonijos žinybos uždaroje zonoje ir netoli jos nupurškinėja visus įmanomus paviršius ...
(0) 2011-03-10 0
Ilgai nesuyrantys tarpiniai reaktyviojo deguonies junginiai, veikiantys atmosferos daleles, gali mokslininkams pateikti atsakymą, kodėl vis daugiau žmonių kamuoja alergijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos