Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Cheminės medžiagos medžiuose
 
 

Cheminės medžiagos medžiuose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-07-20 58
"Hippomane mancinella" medžiai aptinkami turistų okupuotuose paplūdimiuose, tačiau šie Karibų jūros regione, Bahamose, Meksikos įlankoje, šiaurinėje Pietų Amerikos dalyje ir netgi Floridoje (JAV) augantys medžiai draugiški žmonėms kaip rykliai. Jie pripažinti vienais nuodingiausių medžių pasaulyje.
(3) 2015-04-12 23
Lietuvoje medžių sula turėtų būti išgaunama masiškai ir tik su specialia įranga. Tai duotų daug pridėtinės vertės, šalis būtų aprūpinama vertingu gėrimu, dalis jo galėtų būti netgi eksportuojama. Taip mano Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) profesorius Vladas Vilimas, ketvirtadienį viešėjęs Tymo turgelyje Užupyje ir skaitęs pranešimą apie galimybes mūsų šalyje sulą naudoti didesniu mastu.
(0) 2018-03-18 5
Daugelį lietuvių kankina klausimas, ar sveika gerti sulą. Tai – sezoninis produktas, tekantis iš medžių vos kelias savaites per metus. Tiek beržų, tiek klevų sula turi sveikatai naudingų savybių, tarp kurių – odos jauninimas, bakterijų šalinimas ir net kraujospūdžio mažinimas, LRT televizijos laidoje pabrėžia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas.
(0) 2013-10-24 0
Pinigai ant medžių neauga, tačiau mokslininkai patvirtino, kad kai kurių augalų lapuose galima rasti aukso. Mokslininkai iš Australijos teigia, kad eukalipto lapuose aptiktos aukso dalelės rodo, jog gerokai giliau guli palaidoti šio metalo klodai, skelbia bbc.co.uk.
(1) 2019-03-27 7
Nuo seno lietuvių mėgstama beržų sula išgyvena renesansą – vietos ūkininkai skaičiuoja gerokai augančią paklausą, o kartu ir išaugsiančias pajamas. Ekologiškos ir natūralios mitybos tendencijos padiktavo verslo kryptį ir Lietuvos maisto pramonei – produktų gamyboje naudoti beržų sulą, išgautą išskirtinai tik iš Lietuvoje augančių beržų. Ūkininkas Ritas Kvietkus sako šiemet turintis užsakymą išgauti 50 tonų beržų sulos ledų gamybai – tai didžiausias jo ūkyje užsakytas kiekis. Produktai su Lietuvos ūkyje išgauta ekologiška beržų sula, planuojama, keliaus ir už Atlanto – į saulėtąją Kaliforniją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos