Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Chirurgija ir traumos
 
 

Chirurgija ir traumos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2012-12-20 8
Gali būti, kad filmuose apie piratus tokios populiarios medinės kojos netrukus gali tapti realybe. Italų mokslininkai mano, kad atrado medžiagą, kuri žmogaus organizme galėtų idealiai pakeisti kaulą. Toji medžiaga - tropinio medžio rotango (lot. - Calameae) mediena. Italai neabejoja, jog tinkamai apdorota rotango mediena netrukus pakeis metalinius (titaninius) ir iš kitų medžiagų pagamintus dirbtinius kaulų implantus.
(0) 2012-11-05 0
Specialūs apatiniai drabužiai, skleidžiantys nestiprius elektros impulsus, kiekvienais metais net pusei milijono sunkių ligonių padėtų išvengti itin skausmingų ir neretai pavojų gyvybei keliančių pragulų, skelbia „The Telegraph“.
(1) 2012-06-11 0
Meksikos gyventojas, tapo pirmuoju pacientu Lotynų Amerikoje, kuriam buvo prisiūtos abi rankos, informuoja „The Independent“.
(0) 2012-04-27 0
Kompanijos UT Arlington tyrėjai kartu su Brooke Karo medicinos centro chirurgais ir mokslininkais iš Šiaurės vakarų universiteto (JAV) dirba prie naujo projekto, kuris pavadintas BioMask.
(4) 2012-03-07 0
Viena Turkijos ligoninė, vasario mėnesio pabaigoje paskelbė, jog pirmą kartą pasaulyje atliko keturių galūnių transplantaciją. Deja, po kelių dienų visas galūnes teko pašalinti, tačiau net ir tai neišgelbėjo paciento gyvybės.
(17) 2012-03-01 1
Medicinos mokslų daktaras Badas Frazjė (Bud Frazier) iš Teksaso Širdies instituto (JAV) kadaise susižavėjo beprotiška idėja – „išimkime visą nefunkcionuojančią širdį velniop ir vietoj jos įstatykime… dvi turbinas. Toks mechanizmas galės varinėti kraują ne prasčiau už širdį.“ Skirtumas tas, kad tokia širdis… neplaks. Nebus pulso. O žmogus bus gyvas. Ir sveikas. Tokios fiziologijos niekas neregėjo pastaruosius 500 mln. evoliucijos metų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos