Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Chirurgija ir traumos
 
 

Chirurgija ir traumos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-12-18 1
Kinijoje darbininkui per incidentą gamykloje buvo nutraukta plaštaka. Galūnė jam buvo išgelbėta neįprastu būdu – medikai kuriam laikui ją buvo prisiuvę prie vyriškio kulkšnies.
(71) 2013-12-03 34
Temos apie pomirtinį gyvenimą nuolat kelia diskusijų tarp tikinčiųjų ir mokslinius įrodymus pasitelkiančių tikėjimo skeptikų. Ar galima patekti į Dangų ir kas žmonių laukia po mirties? Į šiuos klausimus stengiasi atsakyti neurochirurgas Ebenas Aleksanderis neseniai Lietuvoje išleistoje knygoje „Gyvas dangaus įrodymas“. Gydytojas septynias dienas buvo komos būsenos ir patyrė ypatingus išgyvenimus, kuriuos prilygino pomirtiniam gyvenimui. Visus savo potyrius jis aprašė bestseleriu tapusioje knygoje.
(7) 2013-12-02 3
Cezario pjūvis yra labai pavojingas, sako Naujosios Europos chirurgijos akademijos prezidentas Michaelas Starkas. Anot jo, ši operacija gal ir nesunaikins žmonijos, bet tikrai gali ją pakeisti.
(0) 2013-11-24 0
Tikriausiai visi pacientai, kuriems prireikė galvos smegenų operacijos, norėtų, kad juos operuojantis neurochirurgas turėtų daug praktikos. Dar geriau, jei ta praktika būtų atlikta kuo tikroviškesnėmis sąlygomis. Kaip tik tokios sąlygos kuriamos Floridos universitete, į pagalbą pasitelkiant smegenų modelius, atspausdintus 3D spausdintuvais, bei operacijų simuliacijas.
(2) 2013-11-22 3
Kalbant apie kojų nevaldančius žmones, sąvoką "negalia" po šio vaizdo siužeto galima mesti į šiukšlių dėžę. Kur yra galimybių riba? Paklauskite Arono Foteringemo (Aaron Fotheringham), pravarde "Račius" ("Wheelz"). Jis negali vaikščioti, tačiau savuoju vežimėliu važinėjasi ir skraido taip, kaip neišdrįstų 99,9 proc. vaikštančiųjų.
(0) 2013-11-12 0
Ekrane mažas vaikas renka obuolius. Šį vaiką virtualiu būdu judinate jūs, keldamas ranką. Kai ranką pakeliate jūs, ją pakelia ir vaikas, kai paeinate į šoną, pajuda ir jis. Bet tai – ne kompiuterinis žaidimas, o „DevMotion“ kompanijos sukurta, fiziškai tobulėti padedanti virtualios reabilitacijos programa, skirta negalią turintiems ar traumą patyrusiems 5–15 metų amžiaus vaikams.
(0) 2013-09-26 0
Kai pacientas ruošiasi operacijai, turbūt labiausiai bijo pabusti ant operacinio stalo. Tikėtina, kad pacientai operacijos metu prabunda dažniau nei manyta anksčiau. 500 pacientų apklausa sufleruoja, kad pacientai galėjo nutuokti, kas vyko operacinėje, bet jokio skausmo nejautė.
(1) 2013-08-31 0
Ohajo universiteto Beksnerio medicinos centro chirurgas neseniai atliko operaciją, kurios metu naudojo papildytos realybės akinius Google Glass. Jie leido daktarui Christopher Kaeding transliuoti visą operacijos procesą studentų grupei, esančiai kitame mieste.
(16) 2013-07-25 3
Septyniolikmetis Arinas anksčiau buvo Emerald, o Katie gimė būdama Luke'u. Įsimylėjėlių pora susitiko Talsoje, Oklahomos valstijoje, transseksualių paauglių paramos grupėje.
(10) 2013-07-24 0
Kas tai? Piktybiniai ar gerybiniai augliai? O gal nuospaudos? Pietų Italijoje esančio Nolos miestelio vyrų pečius ir sprandus sudarko ypatingas, išskirtinai vyriškas užsiėmimas.
(16) 2013-07-03 2
Mokslų daktaras, neurochirurgas Sergio Canavero tiki, kad šiuolaikinės medicinos technologijos yra pakankamai pažengusios ir jau leidžia persodinti žmogui galvą, rašo „The Telegraph“.
(0) 2013-06-22 1
Amerikietis, kurio sėklidės svėrė 63 kilogramus, po jų šalinimo operacijos jaučiasi nelaimingas ir nepatenkintas – esą po procedūros jo pasididžiavimas smarkiai sumažėjęs, skelbia web.orange.co.uk.
(0) 2013-06-14 5
Amerikietis vilkiko vairuotojas į teismą padavė gydytoją, po kurio atliktos penio protezavimo operacijos (ji atliekama gydant erekcijos sutrikimus ar impotenciją ) jį vargino net 8 mėnesius nesibaigianti erekcija ir kapšelio patinimas.
(0) 2013-06-07 1
Didžiosios Britanijos mokslininkai sukūrė naują biotechnologiją sulūžusiems gyvo organizmo kaulams ir pažeistoms kremzlėms gydyti – specialų kamieninių ląstelių gelį, kuris gali atkurti ankstyvuosius kaulo audinių vystymosi ir augimo procesus, praneša „The Telegraph“.
(2) 2013-04-12 0
Galbūt yra tekę girdėti apie vadinamąjį neegzistuojančios galūnės sindromą. Jis pasireiškia daugeliui kurią nors galūnę praradusių žmonių: rankos (ar kojos) nebėra, o ją nei iš šio, nei iš to pradeda skaudėti. Pasirodo, neegzistuojančios galūnės iliuziją vos per minutę galima išprovokuoti daugeliui žmonių. Kaip tai atliekama, demonstruoja Švedijos neurologai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos