Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Citroën
 
 

Citroën

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2019-08-23 30
Esminis valstybės ir jai karo metu ginklus tiekiančios įmonės bendradarbiavimo bruožas yra tas, kad gamintojai dažniausiai nenori, jog karas baigtųsi, juk tai jiems generuoja itin didelį pelną. Tiesa, ne visi pramonės įmonių savininkai palaiko tokią idėją, o prancūzų inžinierius Andre Citroënas buvo vienas iš tokių.
(0) 2018-07-14 4
Įmonė „Citroën“ pristatė akinius „Seetroen“, kurie per keliones automobiliu padės kovoti su pykinimu. Šio prancūzų išradimo pagrindą sudaro technologija, kuri iš pradžių buvo sukurta jūreiviams ir kurią ištobulino startuolis „Boarding Ring“. Šių akinių kaina sieks 99 eurus.
(0) 2017-09-02 17
Automobilių gamintojai visais laikais stengėsi sukurti kiek įmanoma geresnes mašinas. Tam reikia ypatingos gamybos ir bandymų įrangos, kurios taip paprastai niekur neįsigysi. Gerai tai, kad automobilių gamyklos turi pajėgumus, reikalingus unikalioms mašinoms kurti. Todėl jos vėliau gali būti naudojamos masinei automobilių gamybai ar kokybės tyrimams.
(0) 2016-11-16 13
<i>JAV Nacionalinė saugaus eismo valdyba (NHTSA) patvirtino elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams skirtą <a href="https://www.nhtsa.gov/About-NHTSA/Press-Releases/nhtsa_quiet_car_final_rule
(5) 2014-09-09 4
Praėjusią savaitę „Citroen“ išplatino pirmąsias naujojo „Divine DS“ koncepcinio automobilio nuotraukas. Publikai jis bus pristatytas ateinantį mėnesį vyksiančioje Paryžiaus automobilių parodoje.
(4) 2011-09-06 0
„Citroen“ Frankfurto automobilių parodai paruošė naują koncepcinį modelį, pavadintą „Tubik“. Šio modelio kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš TUB ir „Type H“ automobilių, kurie buvo gaminami daugiau nei 4 dešimtmečius nuo 1939 m.
(7) 2009-11-11 0
Prie jau nesenai skelbtų "Nissan" bei "Renault" naujienų prisijungia ir "Citroën" kompanija, pranešusi, jog plečia savo 100 proc. elektra varomų automobilių gamą ir 2010 metų pabaigoje ruošiasi pateikti naują elektromobilį CITROËN C–ZERO.
(10) 2007-09-10 0
Šių metų Frankfurto automobilių parodoje Citroen pristato visiškai naują automobilio viziją - "C-Cactus". Tai - ekologiškas, saugus, patrauklaus dizaino automobilis, sukurtas naudojant modelio C4 platformą. Automobilių mėgėjus turėtų vilioti ne tik puikūs "C-Cactus" dizaino sprendimai, tokie kaip panoraminis stiklinis stogas, neįprastos formos, ekologiškos medžiagos - automobilio maksimalus greitis 150km/h (su ribotuvu), vidutinės kuro sąnaudos - tik 2,9l/100 km. Automobil...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos