Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Climategate skandalas
 
 

Climategate skandalas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(59) 2010-07-16 0
Dinozaurai išnyko prieš keletą tūkstančių metų. Niekas nežino kodėl. Visos teorijos, kurios iki šiol buvo paskelbtos, yra tik teorijos ir artimiausiu laiku, turbūt, jokios konkretesnės tiesos neišgirsime. Ir toks nežinomas likimas gaubia ne tik dinozaurus. Lygiai taip pat nesuvokiamos yra Visatos, Žemės, žmogaus kilmės ir klimato kaitos hipotezės.
(9) 2010-07-15 0
Pastaraisiais mėnesiais klimato tyrėjams britams buvo itin „karšta“. Vadinamieji „klimato kaitos skeptikai“ jiems prikišo duomenų klastojimą ir klaidinantį globalinio šilimo pasekmių vaizdavimą. Tačiau net trys instancijos klimato tyrėjus išteisino, – pranešė Šveicarijos žinių agentūra „swissinfo“.
(9) 2010-07-09 0
Septynis mėnesius trukęs nepriklausomų ekspertų tyrimas, kuriuo buvo siekiama išsiaiškinti, ar britų mokslininkai nemanipuliavo tyrimų duomenimis, siekdami išpūsti galimas klimato šiltėjimo pasekmes, atskleidė, kad nėra jokių įrodymų, verčiančių abejoti į „klimatogeito“ skandalą įtrauktų mokslininkų „sąžiningumu ir kruopštumu“, pranešė CNN.
(6) 2010-02-22 0
Autoritetingi mokslininkai mano, kad neseniai kilę skandalai, susiję su klimato tyrimais, apskritai pablogino mokslo reputaciją, rašo britų visuomeninio transliuotojo BBC naujienų svetainė.
(14) 2010-01-28 0
Nors Didžiosios Britanijos „East Anglia“ universitetas, sukėlęs "climategate" skandalą ir pažeidė įstatymus nuslėpdamas svarbią informaciją apie klimato kaitą, bausmės jam pavyko išvengti, rašo portalas kaunodiena.lt, cituodamas dienraščio „The Times“ publikaciją.
(14) 2009-12-16 0
Kopenhagos konferencijos išvakarėse kilęs skandalas, kai buvo paviešintos Didžiosios Britanijos mokslininkų žinutės, privertė rimtai suabejoti pasaulinio atšilimo gąsdinimų grėsme, rašo Dailymail.co.uk.
(3) 2009-12-04 0
JT specialistų grupė klimato kaitos klausimais ims tirti įtarimus, jog Jungtinės Karalystės mokslininkai manipuliuoja globalaus atšilimo duomenimis.
(5) 2009-12-02 0
Iki Kopenhagoje vyksiančios Pasaulinės klimato kaitos konferencijos (COP15) likus mažiau nei mėnesiui, lapkričio 19 dieną internete buvo paviešinti svarbūs dokumentai ir mokslininkų laiškai, gauti įsilaužus į Rytų Anglijos universiteto serverius, kuriuose saugomi Klimato tyrimų padalinio (Climatic Research Unit, toliau – CRU) duomenys.
(10) 2009-11-30 0
Rytų Anglijos universiteto (D. Britanija) mokslininkai prisipažino išmetę į šiukšlyną didžiąją dalį pirminių duomenų apie temperatūrų pokyčius, kuriais remdamiesi prognozavo gresiančias klimato permainas, skelbia dienraštis „Times“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos