Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » DNS serveriai
 
 

DNS serveriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-09-11 10
Organizacija ICANN, administruojanti interneto domenų ir IP adresų valdymą, įspėjo interneto vartotojus, kad dėl DNS serverių kriptografinių raktų keitimo spalį gali atsirasti svetainių pasiekiamumo problemų. Pasak organizacijos, tai gali paliesti visą žiniatinklį (angl. world wide web).
(12) 2018-04-09 150
„Cloudflare", gerai žinoma interneto veikimo ir saugumo kompanija, paskelbė apie greičiausią ir į asmeninį saugumą nukreiptą saugią DNS paslaugą pasaulyje 1.1.1.1, kuri ne tik pagreitina jūsų interneto ryšį, bet taip pat apsunkina interneto paslaugų teikėjams stebėti jūsų žiniatinklio istoriją.
(18) 2016-12-26 1
Gruodis – tai mėnuo, kai kiekvienais metais įvairių sričių ekspertai pateikia savo prognozes, ko tikėtis kitąmet. Ne išimtis yra ir dabartinis laikotarpis, kai internete mirga marga įvairiausių pranašysčių: dalis jų atrodo lyg iš fantastikos filmų, kitos iš tiesų priverčia susimąstyti ir gal net sunerimti.
(4) 2016-01-26 21
Nuo šių metų interneto naršytojams Lietuvoje užblokuota prieiga prie kai kurių lažybų svetainių. Tiesa, prieiga blokuojama itin lengvai bei legaliai apeinamu būdu – užtenka pasikeisti kompiuterio ar telefono domenų vardų sistemos (DNS) nustatymus. Instrukcijos kaip tai padaryti, jau plinta po interneto platybes.
(3) 2014-09-19 11
<em>Tai svarstoma kaip laikina priemonė nepaprastųjų situacijų atveju; klausimas yra pasitarimo, kuriame dalyvaus ir V. Putinas, darbotvarkėje</em>
(10) 2012-04-27 0
Keletas šimtų tūkstančių kompiuterių (Windows ir Mac) gali greitai netekti interneto prieigos, jei nebus išvalyti nuo kenksmingos programinės įrangos, žinomos DNSChanger pavadinimu. FTB palaikė šių užkrėstų kompiuterių gyvavimą nuo praėjusio lapkričio, tačiau ši gyvybės palaikymo sistema greitai bus atjungta. Skaitykite visą pasakojimą ir kaip galima išvengti galimos katastrofos…

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos