Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir hobis
 
 

Darbas ir hobis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-04-17 0
Tipinius stalo žaisliukus visi įsivaizduoja, kaip Niutono švytuokles arba keistus meditacijos kamuoliukus. Tačiau neabejojame, kad šios milžiniškų savaeigių skulptūrų miniatiūros, suprojektuotos Olandijos menininko Theo Jansen, nurungtų visus iki šiol sukurtus žaislus.
(14) 2014-04-04 6
Aišku, vien tingėjimo nepakaks – reikėtų dar, kad nesigirtum savo intelektu, būtum nepatyręs, nekompetentingas ir nepernelyg uolus. Geriausio pasaulyje darbdavio žmogiškųjų išteklių vadovas Laszlo Bockas interviu „The New York Times“ labai pagrįstai išaiškino, kodėl kai kurios „neigiamos“ darbuotojo savybės yra kur kas patrauklesnės „Google“ negu darbo patirtis ar puikiai baigti mokslai. Taigi gauti svajonių darbą visai paprasta? Atsakymas – taip! Jei tik gali padaryti štai ką…
(3) 2013-08-20 0
Kompanija „Google“ atsisako žymiosios „20 proc. taisyklės“, kuri leisdavo darbuotojams vieną darbo dieną skirti nepriklausomiems projektams, rašo qz.com. Teigiama, kad būtent dėl šios taisyklės gimė tokie „Google“ produktai, kaip „Gmail“ ar taikomosios reklamos paslauga „AdSense“.
(3) 2013-06-21 0
Svarbu aktyviai dalyvauti gyvenime ir neužsidaryti savyje, teigia „Microsoft Lietuvos“ vadovas, kuris pirmuosius žingsnius IT sektoriuje žengė aktyviai domėdamasis „Formulės-1“ sportu.
(0) 2012-10-12 0
Nedidelis kiekis žmonių pasirenka profesiją pagal savo hobius ar pomėgius. Be reikalo. Net jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jums iš savo laisvalaikio nepavyks sukurti karjeros, galite klysti, rašo „The Forbes“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos